Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pałac w Sławikowie zamyka się na zimę. W niedzielę zwiedzisz teren po raz ostatni w tym roku

Pałac na zwiedzających otworzył się w maju. Zamknie się natomiast niebawem, bo w najbliższą niedzielę.

Pałac w Sławikowie zamyka się na zimę. W niedzielę zwiedzisz teren po raz ostatni w tym roku
Pałac w Sławikowie (gm. Rudnik) mieści się przy ul. Parkowej 8, fot. Fundacja Gniazdo

To ostatnia w tym roku okazja na zwiedzenie terenu. - Jesień coraz bliżej... a co za tym idzie, szykujemy się do prac porządkowych i do maja będziemy zamknięci - poinformowała opiekująca się tym terenem Fundacja Gniazdo. Społecznicy na zwiedzanie terenu zapraszają w niedzielę 25 września, od godziny 12.00.

- Będzie można posłuchać ciekawych historii, zajrzeć w zakamarki pałacu. Ponadto będzie możliwość zjedzenia kiełbaski z grilla i przekąski w postaci popcornu - zapowiedziano na Facebooku.

To był kolejny już sezon dla tego miejsca, po tym, jak teren uporządkowano i otworzono na turystów. Cyklicznie organizowane są również tam ciekawe wydarzenia. Dobiegający końca okres zapowiadaliśmy w artykule: Prace porządkowe odsłoniły kolejne tajemnice o pałacu w Sławikowie. Teren otworzy się w maju, co przygotowano dla zwiedzających?


Czytaj także:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].