Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Publiczność bawiła się na Przystanku Żory. Deszcz wcale nie był im straszny [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotę 13 sierpnia, podczas pierwszego dnia Przystanku Żory, zagrały takie zespoły jak: Cochise, Imperial Sin, Iscariota, 8 lat w Tybecie, Gutek, Materia oraz gwiazda wieczoru - Michał Stawiński Oberschlesien. 

Publiczność bawiła się na Przystanku Żory. Deszcz wcale nie był im straszny [ZDJĘCIA, WIDEO]
Pierwszy dzień Przystanku Żory 2022. fot. Z. Harazim

Publiczność bawiła się na Przystanku Żory. Deszcz wcale nie był im straszny [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niepisaną tradycją jest, że pierwszego dnia Przystanku Żory z nieba leje się deszcz. To jednak nie przeszkodziło publiczności w dobrej zabawie. W sobotę przy dźwiękach rocka i metalu uczestnicy wydarzenia tańczyli w deszczu, słuchali zespołów pod sceną, a także chętnie brali udział w wyrzutach proszków holi. 

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, przygotowano pole namiotowe dla uczestników festiwalu, którzy planowali nocować w Żorach. Była też bogata oferta gastronomiczna oraz wydarzenia dodatkowe w Strefie Artystycznej. 

Już w niedzielę 14 sierpnia w Parku Cegielnia drugi dzień festiwalu Przystanek Żory. Zagrają Roots Soldiers, Wenflon, Hellvoid, Pull the Wire, Sławomir oraz Zenek Kupatasa. Wstęp wolny, jednak mile widziane wsparcie organizacji festiwalu do specjalnie przygotowanych puszek. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .77) 14.08.2022 16:42

Składam wyrazy szczególnego uznania wszystkim, którzy potrafią rozróżnić te trzy zespoły przedstawione na video.