Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przyjdź na wyjątkowy koncert z okazji Święta Patrona Miasta [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę, 13 sierpnia br. w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się wyjątkowy koncert muzyczny „Sunrise at sunset”. Występ będzie miał miejsce z okazji ważnego wydarzenia dla wodzisławskiej społeczności - Święta Patrona Miasta św. Wawrzyńca, które przypada na środę, 10 sierpnia.

Przyjdź na wyjątkowy koncert z okazji Święta Patrona Miasta [ZAPOWIEDŹ]

Niebanalne głosy, wyjątkowe aranżacje i niezapomniane brzmienie instrumentów. To wszystko czeka mieszkańców podczas widowiskowego koncertu, który rozpocznie się o godz. 20:00 w wodzisławskiej świątyni przy ul. Kościelnej 1. O miło spędzony czas i wspaniałą atmosferę zadbają doskonali artyści. Sopranistka Katarzyna Belkius, solistka Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, kontratenor Daniel Oktawian Piotrowski, laureat wielu prestiżowych krajowych i międzynarodowych konkursów wokalnych m.in. Viennese Spring Music Competition 2021 oraz Śląski Chór Kameralny „Ad libitum”, który współpracował z czołowymi muzykami polskiej i europejskiej sceny tj. Andreą Bocelli, Beatą Kozidrak, Kayah czy Krzesimirem Dębskim. Nie zabraknie również przedstawicielki Wodzisławia Śląskiego, laureatki nagrody Złotego Wawrzyna - Izabelli Zieleckiej-Panek, profesor sztuk muzycznych z bogatym dorobkiem artystyczny. O oprawę muzyczną zadba Orkiestra Śląskich Kameralistów, koncertująca z takimi znakomitościami, jak Kevin Kenner, Leszek Możdżer, Kuba Badach czy Grzegorz Turnau.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].