Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chiński artysta, Coco Zhao wystąpi w Żorach [ZAPOWIEDŹ]

Chiński piosenkarz i wokalista jazzowy. Jako wybitnie utalentowany młody artysta związany z Międzynarodowym Festiwalem Jazzowym w Szanghaju, już na początku swojej kariery miał zaszczyt występować ze światowej sławy artystami takimi jak Dee Dee Bridgewater, Victor Wooten czy legendarna Betty Carter.

Chiński artysta, Coco Zhao wystąpi w Żorach [ZAPOWIEDŹ]
Na zdjęciu Coco Zhao, fot. MOK Żory

W 1998 roku Coco wystąpił przed amerykańskim prezydentem Billem Clintonem i jego rodziną podczas ich oficjalnej wizyty w Szanghaju – wydarzenie, które w karierze Coco okazało się punktem zwrotnym, który dał się poznać szerszej, międzynarodowej publiczności dzięki stypendium Fundacji Rockefellera, na zaproszenie której artysta wyjechał do USA w ramach programu wymiany kulturalnej. W swojej karierze Coco występował na największych festiwalach jazzowych w Azji, Ameryce Północnej i Europie. Obdarzony swoistą dla dalekowschodniej stylistyki wrażliwością muzyczną, anielski głos Coco wnosi powiew świeżości na kostniejącą, europejską scenę jazzu wokalnego.

  • Coco Zhao – śpiew [CN]
  • Kuba Płużek – piano
  • Paweł Zwierzyński-Pióro– kontrabas
  • Igor Hnydyn – perkusja [UA]
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].