Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W sobotę Jarmark Staroci i Rękodzieła [ZAPOWIEDŹ]

Zgodnie z tradycją, 13 sierpnia, czyli w drugą sobotę miesiąca, odbędzie się Jarmark Staroci i Rękodzieła na deptaku.

W sobotę Jarmark Staroci i Rękodzieła [ZAPOWIEDŹ]
Targ staroci to rybnicka tradycja. Zdjęcie poglądowe.

W sobotę od godziny 7 rano na rybnickim rynku przy deptaku, jak co miesiąc odbędzie się jarmark staroci i rękodzieła.

Rybnicki jarmark to idealne miejsce dla wszystkich kolekcjonerów, miłośników sztuki, rękodzielników, czy sprzedawców używanych książek . Znajdzie się tam również miejsce dla wszystkich osób, które chcą po prostu pooglądać i są zainteresowane skarbami, które można tam znaleźć. 

Warto również wspomnieć, że na rybnickim pchlim targu można zdobyć antyki, perełki i rzeczy w świetnych cenach. 

Kiedy: 13.08.2022 r. od godz. 7:00 (sobota)

Gdzie: rybnicki deptak

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].