Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Joga Śmiechu już niedługo na Kampusie [ZAPOWIEDŹ]

W czwartek 18 sierpnia o godzinie 18:30 na rybnickim Kampusie odbędzie się joga śmiechu na trawie.

Joga Śmiechu już niedługo na Kampusie [ZAPOWIEDŹ]
Na zajęcia należy wziąć swoją matę. Zdjęcie poglądowe.

Joga śmiechu, to proste ćwiczenia śmiechowo-oddechowe wpływające na poprawę samopoczucia. Zajęcia prowadzi Lidia Białecka - trener śmiechu.

– Regularny śmiech może zdziałać cuda dla naszego organizmu. Najważniejszą jego zaletą jest redukcja stresu poprzez wystwarzanie się endorfin. Przy okazji to świetny relaks. Śmiechu można się nawet nauczyć! – przekonują organizatorzy.

Podczas zajęć odbędzie się sporo ćwiczeń oddechowych, które pobudzają przeponę do pracy. Następnie uczestnicy przejdą do ćwiczeń śmiechowych. Całość zakończy się muzyczną relaksacją.
Warto wspomieć, że joga śmiechu została wynaleziona prawie 30 lat temu w Indiach przez lekarza internistę. Kluby śmiechu działają z powodzeniem w ponad 100 krajach na całym świecie.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].