Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Serenada Mrożka w Ogrodzie Kultury [ZAPOWIEDŹ]

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza 31 lipca czyli już w niedzielę o godz. 19.00 do Ogrodu Kultury przy RCK D.K. "Strzecha" na spektakl „SERENADA” wg Sławomira Mrożka w reżyserii Dariusza Jezierskiego, w wykonaniu aktorów Teatru Ubogiego z Nędzy.

Serenada Mrożka w Ogrodzie Kultury [ZAPOWIEDŹ]
Spektakl „SERENADA” wg Sławomira Mrożka w reżyserii Dariusza Jezierskiego, w wykonaniu aktorów Teatru Ubogiego z Nędzy. Fot. RCK

Przedstawienie jest opowieścią demaskującą i analizującą absurdalną rzeczywistość, w której istotne są takie wartości jak: miłość, sztuka uwodzenia, zdrada czy śmierć. To sztuka o naiwności i ciekawości, o umiejętności sterowania i manipulacji innymi dla osiągania wyznaczonego celu.

Występują: Anna Jezierska, Anna Jegerska - Michalska, Ewa Milewska, Grażyna Stępniak, Łukasz Kałuża i Jerzy Steinhof.

Wstęp wolny!

*W razie niepogody pokaz odbędzie się w sali domu kultury.

źródło: RCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].