Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tego jeszcze nie grali. Wyjątkowy DUET na Przystani w Raciborzu. MuzykoweLOVE już 6 sierpnia! [ZAPOWIEDŹ]

Lato sprzyja plenerowym występom na powietrzu. Znana i ceniona Restauracja Przystań Coctail Bar&Grill na bulwarach nadodrzańskich w Raciborzu zaprasza na niespodziewany i wyjątkowy koncert duetu raciborskich muzyków. Joanna Skowyra i Marek Kuder wystąpią dla gości restauracji 6 sierpnia od godz. 22:00 do 2:00.

Tego jeszcze nie grali. Wyjątkowy DUET na Przystani w Raciborzu. MuzykoweLOVE już 6 sierpnia! [ZAPOWIEDŹ]

Wspaniałe miejsca zasługują na cudowną oprawę muzyczną. I tak właśnie będzie na Przystani w Raciborzu, gdzie taras restauracji stanie się areną wokalnych popisów Joanny Skowyry, współgrających z przepięknymi aranżacjami Marka Kuder na pianinie. Duet zagra najbardziej znane zagraniczne i polskie utwory rozrywkowe.

W repertuarze największe gwiazdy muzyki rozrywkowej:  Adelle, Whitney Houston, Ariana Grande, Bruno Mars, Lana Del Rey, Celin Dion, Simply Red, Lionel Richie, Sade, The Fugees, Sia, Phil Collins, Michale Jackson, Norah Jones, George Michael, Soyka, Roxette, Katie Melua, The Weekend, Mietek Szcześniak, Perfekt, Richard Marx.

Duet szykuje również niespodziankę. Warto przyjść i przekonać się co się wydarzy.

Koncert odbędzie się dla gości restauracji od godz. 22:00 do 2:00 w nocy. Wejściówki 10 zł/os. płatne od godz. 23.00. W czasie występów goście restauracji będą mogli bez ograniczeń korzystać z baru i wspaniałego menu restauracji Przystań Coctail Bar & Grill.

Już dziś zapraszamy do rezerwacji stolików tel. 507 022 031. Taka okazja może się nie powtórzyć!

Tutaj zapisujcie się na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/427435542486339 

Zapraszamy również na profil Przystań na FB https://www.facebook.com/PrzystanRaciborz

Do zobaczenia na muzykowymLOVE!


Joanna Skowyra i Marek Kuder współpracują ze sobą od roku wspólnie prowadząc Zespół wokalny „Perspektywa”. Joanna Skowyra jest studentką Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej, cenionym instruktorem wokalnym oraz laureatką wielu nagród i wyróżnień na festiwalach i konkursach wokalnych. Marek Kuder od lat bierze czynny udział w projektach muzycznych w regionie i jest akompaniatorem zespołu wokalnego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].