Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

5 tysięcy złotych za kibicowanie. Jest jeden warunek

6 sierpnia 2022 roku będzie historycznym dniem w kalendarzu polskiego sportu. Tego dnia Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej oficjalnie stanie się częścią Diamentowej Ligi. O tym, że polska Królowa Sportu zasługuje na ugoszczenie najbardziej prestiżowego cyklu World Athletics, środowisko powtarzało od lat. Organizatorzy, w ramach promocji imprezy i lekkiej atletyki, ogłosili konkurs dla grup, które przyjadą, by kibicować sportowcom.

5 tysięcy złotych za kibicowanie. Jest jeden warunek
To nagroda gwarantowana dla każdej grupy, która pojawi się na miejscu w odpowiednio dużej liczbie. Przy wejściu na stadion grupy będą przeliczane. / fot. arch. UMWS Tomasz Żak, slaskie.pl

Suma wartości wyników, jakie padały w kolejnych edycjach najważniejszego mityngu rozgrywanego w "Kotle Czarownic", regularnie stawiała Śląsk wśród takich lokalizacji jak Monako, Paryż czy Oslo. To miasta, które od początku miały miejsce w diamentowym kalendarzu. Znalezienie się w takim gronie jest dla nas zaszczytem - podkreślają organizatorzy Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej.

6 sierpnia doping z trybun ma być taki, jakiego w polskiej lekkoatletyce jeszcze nie było. Aby zachęcić kibiców do przybycia i głośnego wspierania zawodników, zorganizowano konkurs, w którym każda grupa, która spełni jeden warunek otrzyma 5 tysięcy złotych.

- Wystarczy zebrać się w grupę - kolegów z klasy, szkoły, klubu sportowego lub bliskich i znajomych - i wspólnie dopingować światową elitę. Jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 gardeł, wasza szkoła lub klub otrzyma pięć tysięcy złotych na zakup sprzętu sportowego! - wyjaśniają organizatorzy.

Spełnienie warunku nie jest najłatwiejsze, zwłaszcza, że mamy wakacje, jednak w dobie szybkiej komunikacji, z pewnością można zebrać odpowiednio dużą grupę. Zostało jednak niewiele czasu na zgłoszenie - należy bowiem z wyprzedzeniem powiadomić o planowanym przybyciu minimum 300-osobowej grupy. Czas na zgłoszenie mija 4 sierpnia.

Tu sprawdzisz szczegółowy regulamin udziału - regulamin

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Andreas45 (91.146. * .208) 24.07.2022 11:27

Niech kod tam pojedzie oni lubią jeździć po Polsce i robić hałas i jeszcze kasę dostaną. Może babcia Kasia pojedzie i będzie darła ry...a