Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pyszne sery, pachnące chleby i złociste miody, czyli biojarmark w Chwałowicach

W sobotę 16 lipca w Domu Kultury w Chwałowicach odbędzie się biojarmark oraz joga w ogródku.

Pyszne sery, pachnące chleby i złociste miody, czyli biojarmark w Chwałowicach
Wybierzecie się na jarmark? Zdjęcie poglądowe.

Takich produktów nie kupicie w supermarkecie. Specjalnie dla fanów zdrowej, naturalnej żywności, w Domu Kultury w Chwałowicach o godzinie 10:00 w sobotę 16 lipca odbędzie się biojarmark. 

To jednak nie wszystko. Prócz żywności, goście będą mieli okazję kupić równiez naturalne kosmetyki i wiele więcej. 

Tego samego dnia, również o godzinie 10:00, ale w ogrodzie społecznym, odbędzie się joga oraz zajęcia z sensoryki dla osób spagnionych ruchu i świeżego powietrza. 

Nie trzeba być doświadczonym w sztuce jogi, by wziąć udział. Nie ma również zapisów, a wstęp jest wolny. Należy zabrać ze sobą matę. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].