Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W jednej chwili został milionerem! "Szóstka" w Lotto Plus trafiona w Jastrzębiu-Zdroju

Kto by nie chciał trzymać w dłoniach tego szczęśliwego kuponu? Wzbogacił on jednego z mieszkańców regionu aż o milion złotych. Wygrana w losowaniu Lotto Plus padła w miniony wtorek (28.06.) w Jastrzębiu.

W jednej chwili został milionerem! "Szóstka" w Lotto Plus trafiona w Jastrzębiu-Zdroju
Choć nowy milioner kupon wysłał na chybił trafił, to ten zestaw liczb zostanie z pewnością jego ulubionym / fot. totalizator.pl/

To nie był zestaw ulubionych liczb, bo gracz obstawiał metodą "chybił trafił". Na pewno jednak on sam jest ulubieńcem losu, we wtorkowy wieczór maszyna losująca wybrała dokładnie te numery, które miał na swoim kuponie Lotto Plus. Na konto szczęśliwca wpłynie 1 000 000 złotych.

Do tej pory w Jastrzębiu w tej grze nie padła główna nagroda. Jednak we wrześniu 2019 roku w wyniku kumulacji ktoś trafił w Lotto prawie 11,5 miliona złotych.

Podajemy zwycięskie liczby: 1, 3, 14, 20, 22 i 37.

Kupon został wysłany w kolekturze przy ul. Wielkopolskiej 3A.

Spełnienie marzeń, zakup samochodu, egzotyczne wakacje, a może spłata kredytu? Na co wydałbyś milion złotych, gdyby nagle stały się Twoją własnością? Dajcie znać, co zrobilibyście z takimi pieniędzmi.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka24 (91.204. * .100) 02.07.2022 01:45

Teraz zleci się mu cała rodzina - łącznie z ciotką stryjka kuzynki prababki i inni, których nie widział na oczy - a wszyscy "pożycz 1000, 5000 zł na miesiąc, kwartał, pół roku, na telewizor, na quada, na meble, na auto, na to, na tamto".

~JaS (83.10. * .60) 01.07.2022 15:01

Oby dobrze spożytkował.

~Nietoperek (37.30. * .60) 01.07.2022 13:05

Mam nadzieję, ze trafiło na jakiegoś bidoka, zwykłego ciułacza.