Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spływ kajakowy, przegląd talentów i zespół Mejk. Zobaczcie, co działo się w Chałupkach [FESTIWAL GÓRNEJ ODRY]

Podobnie jak w zeszłym roku wydarzeń zaplanowanych w ramach Festiwalu Górnej Odry nie zabrakło także w Chałupkach (gm. Krzyżanowice). Odbyły się w sobotę 25 czerwca.

Spływ kajakowy, przegląd talentów i zespół Mejk. Zobaczcie, co działo się w Chałupkach [FESTIWAL GÓRNEJ ODRY]
Wiele działo się w Chałupkach w zeszłą sobotę (fot. UG Krzyżanowice)

Świętowanie rozpoczęto otwarciem Granicznych Meandrów Odry i rodzinnym spływem kajakowym, w którym udział wzięło blisko 170 osób. Uczestników przywitał wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki oraz starosta Bohumina Petr Vicha (zobacz także: Ahoj Załogo! Odra łączy! Rodzinny spływ kajakowy w Chałupkach [ZDJĘCIA]).

Później na scenie ulokowanej tuż obok starego przejścia granicznego wystąpili laureaci Gminnego Przeglądu Młodych Talentów, podczas którego młodzi finaliści śpiewali, recytowali oraz tańczyli. Następnie zaprezentowali się: zespół taneczny "Uśmiech" oraz Orkiestra Dęta Gminy Krzyżanowice z solistami – Magdaleną Pohlmann i Kamilem Klimkiem. Gwiazdą wieczoru był zespół muzyki rozrywkowej Mejk, a na finał festynu odbyła się zabawa taneczna przy muzyce DJ’a.

foto. UG Krzyżanowice 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].