Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs na browarmistrza, kabaret Chyba i Teresa Werner, czyli II edycja Festiwalu Górnej Odry na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

W dniach 24-26 czerwca na terenie Raciborza, Chałupek, Turza, Rybnika, Żor, Jastrzębia-Zdroju oraz Wodzisławia Śląskiego odbywają się wydarzenia w ramach II edycji Festiwalu Górnej Odry.

Konkurs na browarmistrza, kabaret Chyba i Teresa Werner, czyli II edycja Festiwalu Górnej Odry na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA]

Motywem przewodnim jest – jak sama nazwa wskazuje – rzeka Odra, która swój bieg w naszym kraju zaczyna właśnie w Krainie Górnej Odry. Drugiego dnia, tj. 25 czerwca wydarzenia festiwalowe odbywały się również na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

W programie kilkugodzinnej imprezy każdy niezależnie od wieku znalazł coś interesującego dla siebie, zarówno dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Wśród wielu atrakcji, jakie przygotowano, było m.in. malowanie twarzy, dmuchańce, warsztaty „Chemiczne eksperymenty z wodą”, konkurs na browarmistrza, koncert zespołu „Molly Malone’s”, występ „Kabaretu Chyba”, koncert Teresy Werner oraz na zakończenie zamkowa zabawa z Clubem Magic.

Co jeszcze w ramach Festiwalu Górnej Odry?

źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].