Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pływadła 2022. Toby z Monachium rozkręcił zabawę w Turzu, a nawet tańczył [ZDJĘCIA]

Przystań Turze (gm. Kuźnia Raciborska) zaprosiła dzisiaj (tj. 25 czerwca) wszystkich do wspólnej zabawy. Dla przybyłych zaśpiewał m.in. Toby z Monachium.

Pływadła 2022. Toby z Monachium rozkręcił zabawę w Turzu, a nawet tańczył [ZDJĘCIA]
Występ gwiazdy wieczoru - Toby'ego z Monachium

Przystań Turze to pierwszy przystanek na trasie Pływadeł - spływu z Raciborza do Kędzierzyna-Koźla. Festyn, który się tam odbył, został zorganizowany w ramach Festiwalu Górnej Odry. Zainteresowanie miejscowych, a także ludzi z dalszych okolic było ogromne.

Jedną z głównych atrakcji był koncert gwiazdy wieczoru, czyli Toby’ego z Monachium. Zaśpiewał piosenki w języku niemieckim, jak i polskim. Wciągnął on uczestników do wspólnej zabawy. Później podczas śpiewania potańczył razem z nimi na parkiecie pod sceną.

Przed wspólny biesiadowaniem odbył się jeszcze konkurs na najlepsze stroje. Uczestnicy przyszli przebrani za postacie z bajek, filmów czy książek. Nagrodzono w dwóch grupach: dzieci i dorośli. 

Uczestnicy przebrali się m.in. za postacie z bajek

Później uczestników w ramach Biesiady Śląskiej bawił Piotr Scholz. To jednak przedziały występy artystów z Kuźni Kultury i przedszkolaków z Turza – głównie były to występy starszaków.

Występy artystów z Kuźni Kultury


Czytaj także: 

Ludzie

Piotr Scholz

Prezenter radiowy i telewizyjny, były radny Powiatu Raciborskiego.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hilda (46.204. * .40) 27.06.2022 10:32

Grol nie gorol każdy ci powie że toby mógłby skończyć nas nawiedzać

~Zokolic (87.101. * .96) 26.06.2022 19:57
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Odwalcie się od Toby gorole z Racka!

~Wawo (195.88. * .101) 26.06.2022 15:11
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Ten cały Toby to obwoźna porażka. Gwiazda z wiejskich zabaw okolic Raciborza. Tyle

~Marchewka (46.204. * .40) 26.06.2022 13:01
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Mam nadzieje że gwiazda z Monachium już nigdy więcej do nas nie zawita