Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zobacz jak tanecznym krokiem dzieci opuściły bramy Przedszkola w Nędzy [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (23 czerwca) odbyło się zakończenie roku i pożegnanie starszaków z Przedszkola w Nędzy. Dzieci na pożegnanie zatańczyły poloneza.

Zobacz jak tanecznym krokiem dzieci opuściły bramy Przedszkola w Nędzy [ZDJĘCIA]
Dzieci tańczące poloneza
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pożegnanie Smerfików czyli najstarszej grupy przedszkolaków zaczęło się od przemowy Pani dyrektor Moniki Kupczyk. W kilku słowach opowiedziała o wakacjach i kolejnym etapie edukacji dzieci.

Następnie wystąpiło czworo dzieci z młodszej grupy żegnając swoich starszych kolegów.

Przemowa Pani dyrektor Przedszkola w Nędzy

Na otwarcie części artystycznej Smerfiki zatańczyły poloneza. Po zakończonym tańcu wyrecytowali kilka wierszyków, które przeplatają z piosenkami. Na koniec dzieci podziękowały nauczycielom, rodzicom oraz pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

Pani dyrektor wraz z wychowawczynią Smerfików, Małgorzatą Procek i wychowawczynią Pingwnków, Teresą Augustyn wręczyły dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola oraz drobne upominki. Świadectwa ukończenia nauki religii wręczył Rafał Lincner.

Pożegnanie starszaków przez Małgorzatę Procek i Teresę Augustyn

Przedszkole ukończyła cała grupa Smerfiki oraz troje dzieci w tym samym wieku z grupy Pingwinki.

Wręczenie dyplomów ukończenia przedszkola

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].