Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dzień Ojca: Skrzynka na narzędzia... bez narzędzi

Dzień Ojca już za rogiem, a przyznam szczerze, że jeszcze dziś rano nie miałam pojęcia co dać mojemu tacie na Dzień Ojca. W końcu mnie olśniło.

Dzień Ojca: Skrzynka na narzędzia... bez narzędzi
Chyba trochę przesadziłam, bo skrzynka jest tak ciężka, że nie umiałam jej podnieść do zdjęcia.
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Od kilku dni w kółko przeglądałam Pinteresta, TikToka, Instagrama, Reddita, nawet wymarłego już Tumblra i nic. Zero. 

Wszędzie tylko jakieś laurki, kwiatuszki i breloczki. Myślałam, że się załamię, do momentu, aż nie nabrałam strasznej ochoty na coś słodkiego. Moje procesy myślowe i burze mózgów potrafią być skomplikowane i mi samej czasem ciężko wyjaśnić jak doszłam z punktu "A" do punktu "B", ale ta ochota na słodkie przypomniała mi o tym, że kiedyś robiłam koleżance na urodziny box z cukiereczkami i czekoladkami. 

To natomiast przypomniało mi o tym, że mój tata całkiem lubi jeść słodycze. Zresztą, wydaje mi się, że większość ojców je lubi, szczególnie chałwę i orzeszki w czekoladzie (niech ktoś mi da znać, jeżeli się mylę). Dlatego też uznałam, że i jemu zrobię taki box, ale w trochę innej odsłonie. 

Wykorzystałam do tego skrzynkę na narzędzia, żeby podczas wręczania prezentu nie miał pojęcia, co go tak właściwie czeka. Poza tym skrzynki na narzędzia są jakieś takie ojcowskie w moim mniemaniu, a przy okazji jak już sobie zje słodycze (to może trochę zająć, chyba przesadziłam z ich ilością) to będzie miał gdzie wsadzić wiertarkę. No i wszyscy zadowoleni. 

Zobaczcie sami:

@nowiny_pl Polecam 10/10 #diy #fatherhood #nowiny ♬ love nwantinti (ah ah ah) - CKay

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TwójWielbiciel (89.64. * .169) 23.06.2022 02:44
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Jak mi jeszcze raz narobisz smaka na słodycze o 2:43 w nocy to przestaje być twoim wielbicielem:D

~Rudakur (5.173. * .148) 22.06.2022 23:58
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu