Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wyścigi Smoczych Łodzi - kończy się termin przyjmowania zgłoszeń

Widowiskowe i pełne dobrej zabawy wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Górnej Odry, wielkiej regionalnej imprezy zaplanowanej na weekend 24-26 czerwca. Zostało parę dni, by zgłosić się do udziału w Wyścigu Smoczych Łodzi w Żorach.

Wyścigi Smoczych Łodzi - kończy się termin przyjmowania zgłoszeń
Sternikami łodzi będą zawodowi wioślarze, przedstawiciele organizatorów, którzy zadbają o to, by zabawa była bezpieczna / fot. zory.pl

To będzie druga edycja Festiwalu, który w ubiegłym roku okazał się dużym sukcesem. Organizatorzy ponownie zapraszają do udziału, przygotowano mnóstwo atrakcji w różnych miastach regionu.

W Żorach w ramach Festiwalu po raz drugi odbędą się Wyścigi Smoczych Łodzi. Na kąpielisku "Śmieszek" zalogi będą rywalizować o Puchar Prezydenta Miasta Żory. To będzie finałowe wydarzenie żorskiej odsłony Festiwalu. Wyścigi rozpoczną się w sobotę (25.06.) o godzinie 17.30. Uczestnicy powinni zameldować się na miejscu pół godziny wcześniej.

Kto może się zgłosić do udziału w Wyścigach Smoczych Łodzi?

Jedna kompletna drużyna powinna składać się z 11 osób. Może to być zespół współpracowników, kolegów z pracy, przedstawicieli jednego zawodu (np. taksówkarzy), członków rodziny, przedstawicieli jednej dzielnicy czy grupy znajomych.

Każda załoga składa się z 10 wioślarzy - w składzie muszą być minimum dwie kobiety, oraz bębniarza, który wystukuje rytm dla załogi - ta osoba nie wiosłuje). Sternikami łodzi będą natomiast zawodowi wioślarze, przedstawiciele organizatorów, którzy zadbają o to, by zabawa była bezpieczna.

Zgłoszenia do udziału w Wyścigach przyjmowane są do środy, 22 czerwca 2022 roku. Zgłoszenie zawierające:

  • nazwę załogi (np. nazwa firmy)
  • imiona i nazwiska zawodników
  • należy wysłać mailem na adres wpks@um.zory.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 32 4348176 w godzinach pracy żorskiego urzędu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].