Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko kubki powracają na Dni Rybnika 2022

Podczas Dni Rybnika 2022, rybniczanie poraz kolejny będą mieli okazję skorzystać ze specjalnych, kaucjowanych kubeczków.

Eko kubki powracają na Dni Rybnika 2022
Tak prezentują się kubki.

Kubki za kaucją okazały się prawdziwym hitem tegorocznej majówki. Mieszkańcy bardzo chwalili sobie przede wszystkim wygodę kubków, ekologiczny zamysł oraz kaucję zwrotną. Warto dodać, że była również możliwość zostawienia sobie takiego kubka na pamiątkę. 

Świetna wiadmość. Wielorazowe, kaucjowane kubki powracają na Dni Rybnika 2022. 

17 czerwca br. na kampusie rybniczanie będą mogli wypożyczyć kubki (płacąc kaucję w wysokości 10 zł) na czas imprezy lub zatrzymać i przynieść na kolejne wydarzenie organizowane w Rybniku.

Warto dodać, że Rybnik jest jednym z pierwszych miast w Polsce, gdzie zaczęto wprowadzać ekokubki – swoją imprezową premierę miały podczas Majówki 2019.

Należy zaznaczyć, że takie kubki pomagają nie tylko zmninimalizować ilość śmieci, a co za tym idzie, zmniejszyć koszty sprzątania oraz gospodarowania odpadami, ale również podwyższają komfort uczestników zabawy dzięki temu, że po terenie imprezy nie rozsypują się z koszy zgniecione i brudne jednorazowe kubki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].