Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Nędzy odbędzie się Dzień Mamy i Dziecka [ZAPOWIEDŹ]

Gminna Biblioteka Publiczna w Nędzy zaprasza do świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka. - Mamy energicznie poćwiczą w rytm muzyki, natomiast dzieciaki w tym samym czasie pobawią się z animatorką - zapowiada Renata Tomaszewska z Gminnej Biblioteki Publicznej w Nędzy.

W Nędzy odbędzie się Dzień Mamy i Dziecka [ZAPOWIEDŹ]
Zdjęcie poglądowe

Wydarzenie zaplanowano na piątek 27 maja, na godzinę 16.00. Aby móc wziąć udział w spotkaniu, należy odebrać bezpłatną wejściówkę u bibliotekarza w Gminnej Bibliotece Publicznej w Nędzy, ul. Strażacka 2 (tel. 32 410 20 03)

Prowadzące: MPFitness-Edyta Przybyła oraz Magdalena Kelner - animatorka.

- Serdecznie zapraszamy mamy z pociechami, nie zabraknie dobrej zabawy i uśmiechu - dodaje bibliotekarka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].