Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiana daty koncertu Don Vasyla w Raciborzu! [AKTUALIZACJA]

Aktualizacja. W przyczyn niezależnych od organizatora koncert zaplanowany na 13 maja o godz. 18.00 zostaje przeniesiony na 28 listopada godz. 18.00.
---------------------------
Don Vasyl oraz gwiazdy cygańskiej pieśni zagrają koncert w Raciborzu. Nie może Was ominąć to wydarzenie!

Zmiana daty koncertu Don Vasyla w Raciborzu! [AKTUALIZACJA]
Don Vasyl to niekwestionowana gwiazda muzyki cygańskiej
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Do Raciborskiego Centrum Kultury ponownie zawita „Nr 1 w Europie” ze swym cygańskim (muzycznym) taborem artysta wszechczasów.

Urodzony i wychowany w taborze król muzyki cygańskiej, autor tekstów piosenek i wierszy, twórca 24 festiwali muzyki i kultury Romów w Ciechocinku, uczestnik wakacyjnej trasy dwójki oraz animator kultury odznaczony przez najwyższe władze Państwa licznymi nagrodami.

Teraz będzie go można na żywo zobaczyć i posłuchać w Raciborskim Centrum Kultury 13 maja o godz. 18.00. Z kim przyjedzie niech zostanie to tajemnicą do dnia koncertu.

Don Vasyl - zapowiedź.mp3

Bilety we cenie 80 zł do nabycia na stronie www.biletkup24.pl oraz w kasach RCK w Raciborzu ul. Chopina 31.
tel. 797 375 866.

Jedno jest niebo dla wszystkich. Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert już dziś!

Tekst sponsorowany