Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wytatuowani Śląskiem, czyli sztuka w połączeniu z lokalnym patriotyzmem [ZAPOWIEDŹ]

23 kwietnia o godzinie 17:00 w Zabytkowej Kopalni Ignacy przy ulicy ul. Ignacego Mościckiego 3 w Rybniku-Niewiadomiu odbędzie się wernisaż wystawy "Wytatuowani Śląskiem".

Wytatuowani Śląskiem, czyli sztuka w połączeniu z lokalnym patriotyzmem [ZAPOWIEDŹ]
Zdjęcie poglądowe, Unsplash

Wytatuowani Śląskiem

Wytatuowani Śląskiem to wystawa, która jest owocem trwającego dwa lata interdyscyplinarnego projektu artystycznego. Około 40 osób przyczyniło się do powstania prac, które będziemy mogli oglądać już 23 kwietnia w Kopalni Ignacy. 

Na wystawie będzie możliwość ujrzenia artystycznych portretów osób, które posiadają tatuaże związane ze Śląskiem lub górnictwem. Autorem prac jest Piotr Muschalik. 

Warto jeszcze wspomnieć, że podczas wernisażu, każda chętna osoba będzie mogła zrobić sobie tatuaż "bez igły". 

Czas trwania wystawy: 12.03-12.05.2021.

Wstęp wolny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].