Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gala konkursu Elektronika - by żyło się łatwiej [ZDJĘCIA]

W piątek, 25 marca w Kinie Na Starówce w Żorach (ul. Kościuszki 3) o godzinie 17.00 rozpoczęła się gala, na której zostały podane wyniki konkursu zorganizowanego przez Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej wraz z partnerami - firmami SIEMENS Polska oraz KAMAMI. Nazwa konkursu to "Elektronika - by żyło się łatwiej".

Gala konkursu Elektronika - by żyło się łatwiej [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Podczas gali został przedstawiony zamysł konkursu, prace finałowe oraz zdobyte miejsca przez uczestników. Ceremonia była prowadzona przez Annę Ujmę. Na wydarzeniu pojawili się specjalni goście, m.in. prezes KSSE (Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna) doktor Janusz Michałek, Natalia Figiel - prezes ARP S.A. i wiceprezes firmy Teano. Na zakończenie gali wystąpił zespół "Chwila Nieuwagi".

Konkurs "Elektronika - by żyło się łatwiej" skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych, w szczególności liceów o profilach matematyczno-lingwistycznych oraz techników elektronicznych, informatycznych, mechatronicznych i pokrewnych.

Alicja

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].