Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca

Spektakl "Ja, Mania" w Łańcach, Silesian Jazz Daughters & Adam Jarzmik Sekstet w Raciborskiem Centrum Kultury, spektakl "Niewinne igraszki" w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w powiecie raciborskim.

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca
Już w sobotę Silesian Jazz Daughters & Adam Jarzmik Sekstet w Raciborskim Centrum Kultury. (fot. OQL)
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

PIĄTEK - 11 marca

15.00 - 21.00 Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych w Bibliotece w Raciborzu. Wstęp wolny.

17.00 Dom Kultury w Łańcach zaprasza na spektakl dla widzów dorosłych w wykonaniu Angeliki Panas - "Ja, Mania". „Ja, Mania” to monodram, który przekrojowo ukazuje życie Marii Skłodowskiej-Curie. Obowiązują wejściówki. Rezerwacja pod nr tel. 32 43 01 209. UWAGA ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

19.00 na deskach MOKSiR w Kuźni Raciborskiej wystąpi Teatr Senioralne Forte z nowym programem rozrywkowym pt. „Niewinne igraszki”. Wejściówki do nabycia w sekretariacie MOKSiR.


SOBOTA - 12 marca

10.00 Raciborskie Centrum Kultrury zaprasza na warsztaty "Mama i ja", które odbędą się w Świetlicy Środowiskowej w Brzeziu. Koszt warsztatów 20 zł za osobę. Zapisy w świetlicy.

18.00 Z MIŁOŚCI DO KOBIET - Silesian Jazz Daughters & Adam Jarzmik Sekstet w Raciborskim Centrum Kultury. Wystąpią wokalistki: Alicja Ploch-Burda, Joanna Skowyra, Paulina Świerczek wraz z pianistą, kompozytorem i aranżerem Adamem Jarzmikiem oraz jego zespołem, który tworzą muzycy współpracujący z największymi artystami polskiej sceny. Bilety w cenie 20 i 15 zł.


PONIEDZIAŁEK - 14 marca

11.00 Spotkanie z Anetą Skrzypek w Bibliotece w Raciborzu. Aneta Skrzypek, znana pod pseudonimem „Jednooka Wojowniczka”, to pochodząca ze Śląska mówczyni motywacyjna. Dzięki swoim doświadczeniom pomaga rodzicom dzieci jednoocznych i osobom z niepełnosprawnością. Jest autorką książki „Jednooka Wojowniczka”. Wstęp wolny.


WTOREK - 15 marca

17.00 Klub Przyjaciół Biblioteki „O kobietach, dla kobiet…" w Filii nr 2 Ostrogu. Spotkanie w marcu związane z Dniem Kobiet: "O kobietach, dla kobiet…" W programie znane piosenki o kobietach w wykonaniu podopiecznych stowarzyszenia Persona przy udziale zgromadzonej publiczności. Aktorzy z Zamkowej grupy teatralnej zaprezentują się podczas recytacji wierszy oraz krótkich scenek rodzajowych. Wstęp wolny.


ŚRODA - 16 marca

16.00 Koncert w Bibliotece „Bartek Jaskot i Witek Góral”. Wraz z początkiem Wielkiego Postu Filia nr 3 Ocice zaprasza na koncert spokojny i nastrojowy. Będzie on odpowiedni na czas wielkopostny. Celem koncertowego spotkania jest sprawienie aby każdy znalazł czas na zatrzymanie się i chwilę zadumy. Wstęp wolny.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 10 marca - 16 marca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].