Poniedziałek, 14 czerwca 2021

imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana

RSS

"My Spirit" najnowszy singiel Allastry

18.05.2021 15:14 | 1 komentarz | (q)

Allastra (przyp. red. Jacek Jambor) od początku swej działalności jako DJ oraz producent muzyczny, stawiał na muzykę mniej lub bardziej kojarzoną z gatunkiem zwanym Trance. Co się stało po 21 latach? Po dłuższej przerwie w karierze muzycznej, Allastra wydał swój najnowszy singiel o nazwie "My Spirit". Niniejszy utwór został zachowany w bardzo progresywnych brzmieniach, zachowując swój niezwykły styl.

"My Spirit" najnowszy singiel Allastry
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kim tak naprawdę jest Allastra?, Allastra to alians muzyczny Jacka, który pochodzi z Raciborza. Można było go spotkać w wielu klubach muzycznych jako rezydent: Imperium (Rybnik), Club Magic (Krzyżanowice) czy nie istniejący już Ozon w Raciborzu. Cieszący się niezwykłą popularnością Allastra w swoim gronie od ponad 10 lat znany jest również jako osoba która niesie bez interesowanie pomoc potrzebującym.

BIOGRAFIA

Allastra swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2000 roku, pochodzi z małej miejscowości o nazwie Racibórz na południu Polski. Gdy miał 10 lat jego dziadek podarował mu gramofony marki Unitra i tak poniekąd do dnia dzisiejszego muzyka elektroniczna stała się jego nieodłącznym elementem w życiu.

Swoją muzyczną pasje stale zwraca się także ku progresywnym brzmieniom i muzyce transowej, której jest wierny do dziś. Stale wzbogaca posiadaną kolekcję płyt winylowych. W poszukiwaniu unikalnych nagrań, w tym oldschoolowych brzmień – trafił do sklepów w Amsterdamie i kolebki światowego clubbingu – Londynu.

W 2008 roku nawiązał ścisłą współpracę z Arturem Borzęckim – legendarnym DJ’em i dziennikarzem muzycznym – współtwórcą jednej z pierwszych rozgłośni radiowej w Polsce działającej tylko w Internecie a mowa o RadioSfera.pl. Doskonale odnajduję się w muzyce transowej. Swoją pasją i zaangażowaniem w ten nurt muzyki szybko spotkały się z uznaniem otoczenia i zaowocowały pierwszymi produkcjami muzycznymi które promował wśród znajomych jak i w rozgłośniach radiowych na kanałach stricte klubowymi.

W 2012 roku wydał pierwszy utwór pt. „Feel So Close” w hiszpańskiej wytwórni 24 Music Records. Od tego czasu stale rozwija swoje muzyczne umiejętności, poszukując nowych inspiracji. Tworzy również dynamiczne i pełne pozytywnej energii sety, które na długo zapadają w pamięć.

Swoją ogromną determinacją i elastycznością w doborze repertuaru, doświadczeniem oraz intuicją Allastra potrafi zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta muzyczne. Na dzień dzisiejszy ten trzydziestosiedmioletni facet posiada na swoim koncie pięć wydanych utworów gdzie swój najnowszy „My Spirit” powstał w 2021 roku.

Utwór "My Spirit" jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych w Polsce takich jak: Spotify, Tidal, iTunes, Youtube itp.

ALLASTRA - My Spirit (Radio Edit) - Spotify: https://open.spotify.com/album/79jVWWOqz7NebDuy0GYNvV