Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Kubki termiczne z nadrukiem jako świetny prezent dla każdego!

15.09.2020 14:19 | 1 komentarz | (s)

Wśród różnego rodzaju gadżetów, które nadawałyby się na podarunek praktycznie dla każdego i z każdej okazji, nie ma tak naprawdę zbyt wielu produktów. Z pewnością można jednak zaliczyć do nich kubki termiczne. Jako jedne z nielicznych przydadzą się one każdemu, nawet jeśli nie w codziennym użytku, to w czasie wakacji, delegacji czy dłuższej podróży. Mają one wiele zalet, które z pewnością doceni osoba obdarowana.

Kubki termiczne z nadrukiem jako świetny prezent dla każdego!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego kubki termiczne z nadrukiem to świetny prezent?

O tym, że kubki termiczne z nadrukiem są naprawdę wspaniałym gadżetem podarunkowym, i to zarówno w kręgu przyjaciół i rodziny, jak i w typowo promocyjnym zastosowaniu, świadczy ich uniwersalność. Jest to bowiem produkt, który nadaje się doskonale i dla kobiet, i dla mężczyzn, a nawet dla dzieci.

Tym samym jest to bezpieczny prezent, którym nie urazimy czyichś uczuć. A z pewnością znajdzie się niejedna okazja, która pozwoli go wykorzystać. Bo jest to przede wszystkim prezent, który jest praktyczny. A o takie prezenty wcale nie jest tak łatwo. Każdy o tym wie, bo z pewnością sami znajdziemy nie jeden prezent, który już dawno leży w jakimś pudle na strychu, w garażu czy w piwnicy, bo jest dla nas bezużyteczny. Natomiast kubki termiczne można wykorzystać zarówno latem, jak i zimą – w domu, w pracy albo w podróży!

Jaki kubek termiczny wybrać?

To, że kubki termiczne z nadrukiem jako świetny prezent sprawdzą się dla każdego, wynika również z bardzo szerokiego wyboru tego typu produktów. Czego doskonałym przykładem jest oferta firmy Versus, gdzie znajdziemy wiele różnego rodzaju kubków termicznych, różniących się zarówno designem, jak i kolorystyką, pojemnością oraz swoją funkcjonalnością. Różnią się one również ceną.

Wybierając kubek termiczny dla konkretnej osoby, warto poznać jej upodobania do napojów. Jeśli wiemy, że ktoś lubi pić parzoną herbatę, to warto wybrać kubek termiczny z sitkiem na liście herbaty. W ofercie Versusu znajdziemy kubki termiczne ze stali, kubki miedziane izolowane próżnią czy bambusowe kubki termiczne o ciekawym i naturalnym designie. Wybór jest naprawdę duży. Kubki mają określony czas trzymania temperatury, niektóre z nich trzymają ciepło lub zimno nawet 13 godzin!

Kubki termiczne – personalizacja

Kolejną niezwykle dużą zaletą kubków termicznych jest możliwość ich personalizacji poprzez oznakowanie nadrukiem lub grawerem. Dzięki temu są to jedne z chętniej wybieranych gadżetów promocyjnych przez różnego rodzaju firmy – nie tylko te o profilu turystycznym, ale także inne, które po prostu chcą dostarczyć swoim klientom, czy kontrahentom upominek nie tylko elegancki, ale także praktyczny.

Nie zmienia to faktu, że kubki z nadrukiem to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Indywidualny napis i odpowiednio dopasowany kubek, z pewnością sprawi obdarowanemu wiele radości. Jeśli chcemy sprawić komuś taki prezent, to warto zapoznać się z ofertą sklepu Versus z Krakowa, który obok wielu ciekawych i oryginalnych kubków termicznych, oferuje również usługę ich profesjonalnego znakowania.

Materiał zewnętrzny