Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

Czas na Polskę! Czas na Inwałd! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

01.07.2020 16:04 | 0 komentarzy | (q)

TEKST AKTUALIZOWANY

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Mamy dla was 5 dwuosobowych zaproszeń. Przeczytajcie koniecznie co trzeba zrobić by je dostać. Kto pierwszy ten lepszy!

Czas na Polskę! Czas na Inwałd! [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem z nieustannie palącym się ogniskiem.


Konkurs: do wygrania 5 dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią. Otrzymją je osoby, które w piątek 3 lipca o godz. 12.00* jako pierwsze prześlą na adres konkurs@nowiny.pl prawidłowe odpowiedzi na pytania:

1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?

2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń”, Warowni Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią do wykorzystania do 31 października 2020. Zaproszenia będą do odbioru w kasie Parku Miniatur.

Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com i www.agrokucyk.pl

*odpowiedzi przesłane wcześniej nie będą brane pod uwagę.


[ROZSTRZYGNIĘCIE] Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Wejściówki otrzymują:

  • Grzegorz Nowak
  • Grzegorz Kołacz
  • Ewa Konsek-Benisz
  • Maria Twardowska
  • Justyna K. i Milenka

O sposobie ich odbioru poinformujemy Państwa mejlowo.