Sobota, 27 lutego 2021

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

#Twoja OSŁONA - czyjaś OCHRONA. Akcja profilaktyczna NOWIN

10.04.2020 14:41 | 5 komentarzy | OK

Stwórz z nami wyjątkową okładkę Nowin Raciborskich, które ukażą się 14 kwietnia. Chcemy propagować tak ważną postawę społeczną jaką jest - jeszcze nieobowiązkowe, ale wkrótce już tak - noszenie maseczek ochronnych. Z wszystkich Waszych zdjęć - selfie z maseczką lub osłoną twarzy - jakie nadeślecie do nas na adres portal@nowiny.pl albo prześlecie nam przez Facebook nowiny.pl ułożymy okładkę poświątecznego wydania gazety.

#Twoja OSŁONA - czyjaś OCHRONA. Akcja profilaktyczna NOWIN
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chcemy być bezpieczni, ale chcemy też dobrze wyglądać. Jedno nie wyklucza drugiego, bo może być zdrowo i kolorowo. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję Nowin propagującą noszenie w przestrzeni publicznej maseczek.

Niech to będzie nowy wiosenny trend, który jednocześnie sprawi, że będzie bezpieczniej.

Przesyłajcie nam na mejla portal@nowiny.pl (UWAGA ZMIANA ADRESU e-mail) lub na nasz profil na facebooku zdjęcia swoich pomysłów na to jak zdrowo i stylowo podejść do nowych przepisów.

Liczymy na Waszą kreatywność i czekamy na kolejne metamorfozy. Każda maseczka to jak uśmiech darowany tym wszystkim, którzy codziennie toczą walkę z wirusem.

Strażacy OSP Biertułtowy

Strażacy OSP Biertułtowy

Zdjęcia, które dostaniemy znajdą się także na okładce najnowszego numeru Nowin Raciborskich - w wydaniu z 14 kwietnia.

Będzie to wyjątkowa pierwsza strona tygodnika. Wypełnią ją w całości nasi Czytelnicy. Świadomi, mądrzy i troskliwi. Pokaż jak bardzo zależy Ci na zdrowiu innych - osłoń twarz z Nowinami!

Zdjęcia, które otrzymamy do Niedzieli Wielkanocnej (do 12 kwietnia włącznie, czekamy do północy), opublikujemy w gazecie.

Po świętach nowy reżim sanitarny

Po świętach ma zostać przedstawiony "nowy reżim sanitarny". Wiadomo już, że noszenie maseczek będzie obowiązkowe poza domem (od 16 kwietnia) - na ulicy, podczas ruchu pieszego, w urzędach, sklepach, punktach usługowych oraz zakładach pracy.


Zobacz jak możesz zrobić maseczkę domowym sposobem:


OD REDAKCJI:

W związku z awarią techniczną prosimy Szanownych Czytelników, którzy wysłali dziś zdjęcia na adres maski@nowiny.pl o ponowne przesłanie ich na adres: portal@nowiny.pl. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Każde zdjęcie jest dla nas ważne ponieważ propaguje ważną postawę społeczną.