Sobota, 31 lipca 2021

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

RSS

Wielka Prywatka dla Wielolatów zbliża się wielkimi krokami!

23.01.2020 17:12 | 0 komentarzy | (q)

Nieprawda, że dyskoteki są już tylko dla młodzieży. Jeśli kochasz tańczyć lub jesteś ogromnym miłośnikiem muzyki z lat 70., 80., i 90., to mamy dla ciebie wyjątkową imprezę! Już 14 lutego 2020 r. zapraszamy do katowickiego Spodka na niepowtarzalną Wielką Prywatkę! To impreza idealna dla wszystkich, którzy nie tylko kochają tańczyć i chcą się cofnąć muzycznym wehikułem czasu w lata swojej młodości, ale również dla tych, którzy nie czują się królami parkietu.

Wielka Prywatka dla Wielolatów zbliża się wielkimi krokami!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W rytm muzyki z tamtych lat poprowadzi wszystkich Marek Sierocki, za konsolą DJ-a zasiądzie Hirek Wrona, a największe polskie przeboje przypomną aż trzy fantastyczne zespoły muzyczne, wśród których gwiazdą będzie Izabela Trojanowska.

Obiecujemy nie tylko niezapomnianą podróż w czasy twojej młodości, ale również możliwość potańczenia na parkiecie, dlatego też nie zwlekaj z zakupem biletów! Jedne będą dla osób, które chcą wysłuchać samego koncertu, a drugie – nieco droższe - dla tych, które chcą również potańczyć na parkiecie katowickiego Spodka.

Bilety można kupić na stronie www.wielkaprywatka.pl, www.ticketmaster.pl, w salonach Media Markt i w katowickim Spodku, w dniu imprezy. Więcej informacji na stronie www.wielkaprywatka.pl. Wsiądź w niezapomniany wehikuł czasu i zbieraj kolejne wspomnienia!

Nowiny.pl mają patronat medialny nad imprezą. Wkrótce będziemy mieli bilety do wygrania w konursie!