Piątek, 23 października 2020

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Czym tak naprawdę są pokazy barmańskie?

26.11.2019 10:27 | 3 komentarze | (s)

Obecnie imprezy różnego rodzaju takie jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie czy eventy firmowe organizowane są z coraz większą pompą. Dlatego organizatorzy często zastanawiają się, jak mogą zaskoczyć swoich gości, aby dane wydarzenie na długo zapadło im w pamięć. Okazuje się, że doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku mogą być profesjonalne pokazy barmańskie. Na czym one właściwie polegają i co warto na ich temat wiedzieć?

Czym tak naprawdę są pokazy barmańskie?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czym jest pokaz barmański?

Na profesjonalny pokaz barmański składają się popisy z butelkami, kieliszkami, drinkami i koktajlami w roli głównej. Wykonywane mogą być z udziałem jednego lub większej liczby barmanów. Całości towarzyszy oczywiście odpowiednio przygotowana muzyka. Tym samym okazuje się, że barman na imprezę nie tylko serwuje gościom drinki, ale i może zorganizować swego rodzaju przedstawienie, które na wszystkich robi wrażenie. Nic więc dziwnego, że pokaz barmański na wesele to rozwiązanie, które cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością.

W czym tkwi fenomen pokazów barmańskich?

Przede wszystkim jest to wyjątkowe i niezapomniane widowisko. Ludzie na co dzień nie mają kontaktu z lewitującymi butelkami i przygotowywanymi w efektowny sposób drinkami. W zasadzie można uznać, że pokazy barmańskie są widowiskiem artystycznym, które dodatkowo odbywa się na żywo. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy barman do wynajęcia jest w stanie je przygotować.

Oczywiście pokazy odbywają się z prawdziwym alkoholem. Nie jest to kolorowa woda. Profesjonalny barman wesele jest w stanie w czasie swojego pokazu przygotować smaczne i estetycznie podane koktajle alkoholowe, które potem podawane są gościom. W ten sposób spróbować można nowych smaków. Od jakiegoś czasu prawdziwą furorę robi także tzw. fontanna alkoholowa. To pomysł rodem z USA.

Bar na wesele doskonałym pomysłem

W czasie dobrze przygotowanego pokazu barmańskiego goście dobrze się bawią, rozluźniają i pozytywnie nastrajają na pozostałą część wieczoru. Barmani na ogół łapią z nimi dobry kontakt. Czasem nawet zapraszają oglądających do wspólnego przygotowywania drinków.

Co ciekawe, w praktyce przygotowanie profesjonalnego pokazu nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy zwrócić się do doświadczonej firmy takiej jak speedbar.pl/index.html. Ma ona na swoim koncie już setki pokazów różnej wielkości organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Pokaz barmański, którego nikt nie zapomni

Firma Speedbar z Krzysztofem Drabikiem na czele jako jedyna w kraju organizuje efektowne pokazy barmańskie z elementami lotniczo-pirotechnicznymi. Wszystko to oczywiście połączone jest z odpowiednim podkładem muzycznym. Dodatkowo firma współpracuje także z artystami z innych dziedzin np. Mistrzem Świata Freestyle Football Pawłem Skórą czy zawodowymi tancerkami. Organizuje pokazy w wersji soli, tandemie, trio czy z większą ilością barmanów. Nie brakuje przy tym pokazów z ogniem czy efektownym nalewaniem świecących drinków ze znacznych wysokości.

Nie bez powodu Krzysztof Drabik ma na swoim koncie wiele tytułów krajowych i międzynarodowych. Szersza publiczność kojarzyć go może również ze znanego programu telewizyjnego „Mam Talent”.Materiał zewnętrzny