Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Runmageddon powraca na Silesię. Wygraj wejściówkę!

21.08.2019 20:15 | 0 komentarzy | (q)

Klimatyczna lokalizacja, niecodzienne, górnicze krajobrazy i wyjątkowe przeszkody – to wszystko czeka na uczestników kolejnej edycji Runmageddonu na Śląsku. Tym razem, w weekend 31.08/1.09 Kopalnia Węgla Kamiennego „Knurów-Szczygłowice” Ruch „Szczygłowice” otworzy swoje bramy przed Biegaczami z całej Polski.

Runmageddon powraca na Silesię. Wygraj wejściówkę!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tegoroczne wakacje zakończą się spektakularnie, a to za sprawą Runmageddonu Silesia JSW S.A. Debiutanci oraz Runmageddończycy z całej Polski podczas tego eventu będą mogli zmierzyć się z klasycznymi formułami: Intro, Rekrut, Classic w górniczym klimacie. Jednak to nie wszystko! Organizator przygotował także nową formułę, która zweryfikuje sportowe zacięcie każdego ze startujących. Najodważniejsi rozpoczną zmagania o 7:00, a zakończą je o 19:00. Przez dwanaście godzin będą walczyć, pokonując kolejne pętle trasy Classica. Do tej pory na tę ekstremalną formułę zapisało się już 60 śmiałków!

Mnóstwo atrakcji przewidziano także dla najmłodszych. W pierwszym dniu eventu, 31 sierpnia, dzieci w wieku od 4-11 lat staną w szranki na dedykowanej dla nich trasie KIDS. Kilometrowa trasa z 10 przeszkodami z pewnością wywoła uśmiechy zadowolenia i pozostawi w pamięci niezapomniane wrażenia! Dla starszych (12-15 lat) natomiast Organizator przygotował dwukilometrowe wyzwanie, które urozmaici aż 15 różnych przeszkód.

Tegoroczny Runmageddon w Kopalni Węgla Kamiennego w Szczygłowicach zapowiada się równie emocjonująco, co ubiegłoroczna śląska edycja. – Organizacja eventu w takich okolicach to dla mnie niezwykle motywujące wyzwanie. Grzechem byłoby nie wykorzystać na naszych trasach i miasteczku górniczego ekwipunku. Nasi Uczestnicy muszą być gotowi na hałdy, węglowy szlam, a także zaznajomić się z takim sprzętem jak Kolaski, Ringi Górnicze czy Wozidła – mówi Eryk Winiarski, dyrektor eventu Runmageddon Silesia JSW S.A.

Wszystkich, którzy chcą przeżyć przygodę życia Organizator zaprasza na stronę www.runmageddon.pl, na której w zakładce imprezy można odnaleźć śląski event i dokonać zapisu on-line.


Do rozdania mamy dwa pojedyncze darmowe kody uczestnictwa w Runmageddon Silesia w Kopalni Węgla Kamiennego w Szczygłowicach (31.08/1.09), otrzyma je dwóch szczęśliwców. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post na fanpage'u portalu Nowiny.pl na Facebooku mówiący o tej zabawie. W komentarzu należy napisać dlaczego chcesz wystartować w Runmageddonie. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają dwie osoby:

  • za największą liczbę lajków - pojedynczy darmowy kod uczestnictwa w Runmageddon Silesia w Kopalni Węgla Kamiennego w Szczygłowicach (31.08/1.09) - Rekrut.
  • za drugą największą liczbę lajków pojedynczy darmowy kod uczestnictwa w Runmageddon Silesia w Kopalni Węgla Kamiennego w Szczygłowicach (31.08/1.09) - Intro.

Post konkursowy znajduje się TUTAJ.

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 28 sierpnia do godziny 14.00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem konkursu, który znajduje się TU.