Niedziela, 5 lipca 2020

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

RSS

Gdzie się uczyć? 3 najlepsze kierunki na kursy językowe

11.07.2019 12:04 | 0 komentarzy | (s)

Kursy językowe za granicą cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Pozwalają nie tylko dobrze poznać język, ale też dowiedzieć się więcej o kulturze i obyczajach danego kraju, zawrzeć nowe znajomości i obejrzeć kawałek świata. A dokąd się wybrać na takie szkolenie? Oto najciekawsze miejsca.

Gdzie się uczyć? 3 najlepsze kierunki na kursy językowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Anglia i USA

Wyjazdy na kursy językowe poza granice Polski to doskonała alternatywa dla mozolnych, cotygodniowych ćwiczeń, wieczornej nauki gramatyki i sobotniego powtarzania trudnych słówek. Intensywne dwu- lub trzytygodniowe szkolenie za granicą pozwala w krótkim czasie nauczyć się tyle, ile w innej sytuacji przyswajalibyśmy przez całe miesiące.

W zależności od tego, jakiego języka chcemy się uczyć, możemy wybierać między różnymi, urokliwymi lokalizacjami właściwie na całym świecie. Najpopularniejsze są oczywiście wyjazdy na kursy języka angielskiego, które najczęściej odbywają się w Wielkiej Brytanii. Tutaj możemy wybierać spośród wielu miast – Oxford, Brighton, Dublin, Petersfield. W bogatej ofercie biur podróży każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Ciekawą opcją dla tych, których portfele są bardziej zasobne, jest wyprawa do Los Angeles, gdzie w bajecznej scenerii nadmorskich palm i błękitnej wody młodzież może przyswajać angielski w komfortowych warunkach. Podróż jest co prawda dość kosztowna, ale bez wątpienia będzie stanowić doskonałą przygodę i coś, czego dziecko nie zapomni do końca życia.

Cypryjskie przygody

Ale angielskiego można uczyć się nie tylko w tych dwóch krajach. Świetną opcją na wypoczynek i edukację jednocześnie jest wyjazd na kurs językowy na Cypr lub na Maltę, gdzie w atmosferze wakacyjnej beztroski nauka przychodzi zdecydowanie łatwiej. Wycieczki takie są dostosowane do różnych grup wiekowych i bez wątpienia każdemu uda się znaleźć tę odpowiednią. Biuro ATAS ma w swojej ofercie atrakcyjne wycieczki grupowe zarówno dla młodszych dzieci, jak i starszej młodzieży. Program podróży tworzony jest tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom konkretnych grup. Łączy w sobie intensywne szkolenie i wakacyjny relaks na rajskich, cypryjskich plażach.

Hiszpania wita

Nauka języków to nie tylko przyswajanie angielskiego. Ogromną popularnością cieszą się zajęcia z hiszpańskiego – jednego z najpowszechniej używanych na świecie języków. Tutaj też otwiera się przed nami szansa na doskonałą fuzję rozwoju i relaksu. Wyjazd na kurs językowy do Sewilli to alternatywa dla klasycznych wakacji. Tutaj nauka przychodzi łatwo, wiedza jest przyswajana płynnie, a umiejętności można natychmiast przetestować w codziennych konwersacjach. A to podstawa do tego, by płynnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wszystko to w malowniczej, słonecznej, radosnej Sewilli. Czego chcieć więcej?

Materiał zewnętrzny