Niedziela, 12 lipca 2020

imieniny: Jana, Pameli, Weroniki

RSS

Odkrywamy sekret najpiękniejszych ślubów

08.07.2019 12:00 | 2 komentarze | (s)

Aleksander Świętochowski napisał kiedyś, że „miłość jest wtedy wielka, kiedy gra nie na jednej, ale na wszystkich strunach serca”. To zupełnie tak jak u Was! Zapewne czujecie się szczęśliwi, że mieliście to szczęście znaleźć ukochaną osobę, drugą połówkę, z którą pragniecie przejść przez życie. Podjęliście decyzję, że swoją radością chcecie podzielić się z bliskimi i oficjalnie przyrzec sobie uczucie. To piękna chwila, która zasługuje na najbardziej wyjątkową oprawę. Zanim zaczniecie w ogóle działać warto usiąść i na spokojnie zastanowić się jak wszystko zorganizować, aby było idealnie, zgodnie z Waszymi marzeniami i tak, by każdy z Waszych gości mógł poczuć magię dosłownie unoszącą się w powietrzu. Dziś odkrywamy sekret najpiękniejszych Ślubów – być może coś z tego Was zaciekawi!

Odkrywamy sekret najpiękniejszych ślubów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ta jedyna w swoim rodzaju Chwila

Zawarcie sakramentu małżeństwa to jedyna w swoim rodzaju Chwila. Pod każdym względem wyjątkowa, szczególna, wspaniała. To hołd składany prawdziwej miłości i pragnienie wykrzyczenia wszystkim swojej radości, że oto miało się to wielkie szczęście spotkać kogoś, kto obdarzył nas ze wzajemnością szczerym uczuciem.

Bez względu na to czy chcecie wkroczyć na ścieżkę wspólnego życia ceremonią religijną czy cywilną – warto zadbać o to, aby wszystko było cudowne, wyjęte wprost z Waszych marzeń i pragnień. Pytanie brzmi: jak stworzyć scenerię zapierającą dech w piersiach? Taką, która będzie perfekcyjna i zarazem piękna? W czym skrywa się tajemnica tych najbardziej urokliwych uroczystości…?

Poznaj sekrety Ślubów jak z bajki!

Ślub to poważna, romantyczna i zarazem niezwykle piękna sprawa. Jeśli chcesz, aby było dosłownie niczym w bajce należy zadbać o kilka rzeczy – sugeruje Justyna Muszyńska z firmy Floraj (Śląskiego Studia Dekoracji Ślubnych i Wizażu Ślubnego). Jeśli pochodzicie lub mieszkacie w Rybniku lub okolicy zapewne zastanawiacie się nad przygotowaniem ceremonii gdzieś tutaj - zobacz: dekoracje ślubne Rybnik. Oczywiście trzeba podjąć decyzję o miejscu i motywie przewodnim uroczystości, ale pamiętacie, że sekret tych najpiękniejszych Ślubów skrywa się w perfekcji!

Przygotowanie aranżacji florystycznych i całej dekoracji kościoła, sali w urzędzie cywilnym czy w plenerze wymaga doświadczenia, wiedzy i przede wszystkim umiejętności. Dziesiątki i setki detali trzeba tak połączyć, aby dały spójną, efektowną i przede wszystkim trwałą oprawę dla Waszego Ślubu. Jeśli nie czujecie się na siłach, aby to ogarnąć, brak Wam pomysłu lub najchętniej przekazalibyście całą kreatywną pracę komuś, kto się na tym zna warto pomyśleć o współpracy z profesjonalistą.

Florystyka i dekoratorka ślubna niczym czarodziejka

Chcesz, aby Twój Ślub był idealny? Marzysz o scenerii, która zaczaruje ten Dzień i sprawi, że zakręci Ci się łza w oku? W takiej sytuacji świetnym pomysłem jest decyzja o współpracy z zawodową florystyką i dekoratorką ślubną – mówi Justyna Muszyńska z firmy Floraj. Taka osoba w przenośni jest kimś w rodzaju czarodzieja spełniającego Twoje życzenia. Potrafi dosłownie wyczarować scenerię ślubną jak z bajki!

Kiedy warto zwrócić się o pomoc i wsparcie do specjalisty?

Oczywiście zawodowiec to gwarancja, że wszystko będzie dokładnie, perfekcyjnie i przepięknie wykonane. To pewność, iż nie „zaliczycie” żadnych wpadek, niedociągnięć czy potknięć. Prawda jest taka, że wszędzie, gdzie ceremonie ślubne oceniane były jako spektakularne, jedyne w swoim rodzaju i nieziemsko piękne, tam swój udział miała profesjonalna florystyka i dekoratorka ślubna. Taki fachowiec po prostu „pomaga” wprowadzić magię, stworzyć wyjątkowy i podniosły nastrój.

Jeśli nie wiesz czego chcesz, nie masz pomysłu lub najzwyczajniej pragniesz oddać pracę komuś, kto stworzy Ci wszystko od początku do końca – powinieneś porozmawiać z zawodowcem.

Tomasz z Akwinu powiedział, że „piękno polega na właściwej proporcji i blasku”. Jako florystyka i dekoratorka ślubna zawsze doradzam swoim klientom, aby trzymać się tej zasady. Harmonia i umiar są zawsze symbolem dobrego gustu i pomagają stworzyć wspaniałą scenerię dla chwili, w której powiecie sobie „tak” – mówi Justyna Muszyńska z firmy Floraj.

Realizacje wystrojów ślubnych: www.dekoracjeslubneslask.pl/

 

Materiał zewnętrzny