Wtorek, 11 sierpnia 2020

imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji

RSS

Ile kosztuje dobra pasta wybielająca?

10.06.2019 12:14 | 7 komentarzy | (s)

Pasty wybielające to coraz częściej kupowany produkt kosmetyczno-higieniczny. Nie trzeba wydawać masy pieniędzy, aby zapewnić sobie białe i piękne zęby. Bardzo dobry efekt można uzyskać przy użyciu past wybielających, których ceny nie są wygórowane. Dzięki temu nie tracimy naszych oszczędności na poprawę bieli naszych zębów. Warto pochylić się nad tym tematem.

Ile kosztuje dobra pasta wybielająca?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Enzymy i aktywne mikrogranulki to zdecydowanie podstawowe elementy past wybielających zapewniające efekt białych zębów. Kolejnymi bardzo istotnymi składnikami są substancje ścierne, która pomogą w usuwaniu nalotów i brzydkich odbarwień. Ponadto każda pasta wybielająca posiada masę innych cennych składników.

Ceny past wybielających

Wybielające pasty do zębów są już ogólnodostępne. Można je kupić w każdym sklepie, aczkolwiek polecam udanie się do specjalistycznego sklepu stomatologicznego. Pasty wybielające przede wszystkim mają większe właściwości ścieralne niż zwykłe pasty do zębów. Co przyczynia się do znacznie lepszego usuwania przebarwień i zanieczyszczeń.

Taką pastę może kupić każdy, ponieważ jest dostępna w każdym specjalistycznym sklepie dentystycznym. Dobrze zapytać sprzedawcę w sklepie stacjonanrym lub internetowym, na pewno uzyskamy cenne informacje o sposobie stosowania oraz jakie praktyki mogą jeszcze lepiej uwypuklić efekty.. Obecnie na rynku istnieje wiele producentów past wybielających, którzy rekomendują swój własny i unikalny sposób na usuwanie przebarwień, osadów i rozjaśnianie szkliwa. Rozrzut cenowy jest bardzo duży od 10 do 250 złotych. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich:

  • Yotuel — nadtlenek karbamidu to największa zaleta tej pasty;
  • Biała Perła Natural Mint - pasta do wybielania zębów z naturalnymi składnikami;
  • Swiss Smile Diamond Glow BEZ FLUORU - jest to pasta niezawierająca fluoru, która ma właściwości wybielające.

Pasty wybielające - czy warte są ceny?

Dobra pasta wybielająca powinna oprócz właściwości wybielających dbać o zęby. Tego typu pastę można stosować w domu i na co dzień. Stosowanie past wybielających regularnie sprawia, że po miejscu widać znaczne różnice w kolorze szkliwa.

Regularne stosowanie past wybielających pozwoli zniwelować nieprawidłową dietę, która wpływa na barwę zębów. Mamy na uwadze  przebarwienia, które powstały od nikotyny, kawy, herbaty, wina oraz pokarmów, które posiadają barwniki spożywcze. Dobrze dobrana pasta wybielająca nie podrażnia dziąseł oraz jest całkowicie bezpieczna dla szkliwa. Rozjaśnienie szkliwa jest możliwe przy regularnym używaniu past wybielających. Podsumowując, należy pamiętać aby wybór pasty wybielającej nie przysłonił Nam innym ważnych czynników. Staraj się wybierać past, które rozjaśnią zęby, ale również prawidłowo zadbają o ochronę jamy ustnej.

Materiał zewnętrzny