środa, 15 lipca 2020

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Wydajne ogrzewanie domu: dowiedz się, jak wykorzystać inteligentną głowicę termostatyczną

20.05.2019 15:27 | 0 komentarzy | (s)

Efektywne i wydajne ogrzewanie naszego domu może okazać się nie lada wyzwaniem. W toku codziennych obowiązków i zajęć nie zawsze mamy czas na to, aby skrupulatnie monitorować temperaturę, jaka przez cały dzień panuje w naszej domowej przestrzeni i sprawdzać, w których miejscach ogrzewanie jest prawidłowo dopasowane do naszych potrzeb. Twórcy inteligentnych urządzeń wyszli naprzeciw naszym oczekiwaniom i stworzyli smart głowicę termostatyczną, dzięki której zarządzanie temperaturą w naszym domu będzie prawdziwą przyjemnością. Wystarczy pozwolić domowi działać za nas, a on precyzyjnie dopasuje się do naszych oczekiwań.

Wydajne ogrzewanie domu: dowiedz się, jak wykorzystać inteligentną głowicę termostatyczną
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Idealne warunki w Twoim domu

Wysokość temperatury w naszym domu powinna być uzależniona od wielu czynników. Kluczowe są nie tylko nasze indywidualne preferencje i bieżące potrzeby domowników, ale także ich harmonogram dnia oraz panująca obecnie pora roku. Zadbanie o idealne warunki w domowej przestrzeni nie zawsze jest więc łatwe, szczególnie jeśli zależy nam na energooszczędnym i wydajnym trybie ogrzewania. W końcu jak pogodzić zróżnicowanie wysokości temperatur w poszczególnych częściach domu z oszczędzaniem? Wszystko wskazuje na to, że producenci smart systemów znaleźli na to rozwiązanie, oddając w nasze ręce inteligentną głowicę termostatyczną.

Zapytaliśmy twórców Fibaro o to, na czym polega działanie tego urządzenia i w jaki sposób może ono usprawnić zarządzanie domowym ogrzewaniem, a przy tym przełożyć się na realne kwoty oszczędności.

Zarządzaj ogrzewaniem i oszczędzaj

The Heat Controller od Fibaro to najinteligentniejsza głowica termostatyczna na świecie, która pozwala na proste i efektywne sterowanie ogrzewaniem. Zamiast pojedynczego urządzenia sterującego, Fibaro oferuje nam inteligentne i współpracujące ze sobą głowice, które możemy zainstalować na wybranej przez nas liczbie grzejników. Żadne z dotychczasowych głowic dostępnych na rynku nie oferują takiego poziomu komfortu cieplnego i takich możliwości. Innowacyjne zarządzanie ogrzewaniem w pomieszczeniach, precyzyjny pomiar temperatury, nowatorskie algorytmy umożliwiające adaptację urządzenia do warunków pomieszczenia to tylko jedne z zalet głowicy termostatycznej Fibaro. Wystarczy zainstalować ją w naszym domu, aby koszty ogrzewania zostały znacznie zmniejszone.

Dostosuj dom do swoich potrzeb…gdziekolwiek jesteś

Dzięki pracy w trybie harmonogramów możemy zapomnieć o nieustannym czuwaniu nad grzejnikami i temperaturą w naszym domu. Wystarczy odpowiednio skonfigurować głowicę termostatyczną Fibaro, aby cieszyć się niezrównanym komfortem cieplnym o każdej porze dnia i nocy. System Fibaro umożliwia nam sterowanie temperaturą na kilka dogodnych sposobów. Przebywamy obecnie poza domem i chcemy wrócić po pracy do ciepłego wnętrza? Aplikacja Fibaro pozwoli nam zdalnie podnieść temperaturę w domu – z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. A może chcemy ustawić odpowiedni poziom ciepła, nie wstając z kanapy? Nie musimy posiadać smartfona w zasięgu ręki - wystarczy wydać komendę głosową, aby urządzenie dostosowało temperaturę do naszych potrzeb. Funkcja ta jest możliwa zarówno w Systemie Fibaro, jak i platformie Apple HomeKit oraz innych interfejsów głosowych.

Wybierz wariant najbardziej odpowiedni dla siebie

Z rozwiązań Fibaro, dedykowanych inteligentnemu domowi, mogą skorzystać nie tylko posiadacze produktów Fibaro. Producent zadbał o to, aby The Heat Controller był dostępny dla każdego z użytkowników. W tym celu stworzone zostały aż dwie linie głowicy termostatycznej: jedną przeznaczoną dla Systemu Fibaro i drugą dla Apple HomeKit. Jeśli posiadamy więc System Fibaro lub inny oparty na technologii Z-Wave, wystarczy wybrać urządzenie zaprojektowane pod tę technologię. W przypadku urządzeń dla Apple HomeKit, należy z kolei wybrać odpowiednią dlań wersję.

Jesteś zainteresowany zainstalowaniem głowicy termostatycznej w swoim domu? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o możliwościach tego inteligentnego urządzenia? Odwiedź stronę Fibaro i przekonaj się, jak może wyglądać wydajne ogrzewanie Twojej domowej przestrzeni!

Materiał zewnętrzny