Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Wiatr we włosach i ryk silników, czyli huczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [ZDJĘCIA]

01.05.2019 14:45 | 0 komentarzy | żet

Kilkuset motocyklistów przejechało ulicami Raciborza w wielkiej paradzie. Zobaczcie zdjęcia oraz film z tego wyjątkowego wydarzenia.

Wiatr we włosach i ryk silników, czyli huczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Grupa SRC Motocykle zaprosiła wszystkich miłośników motocykli do wspólnego świętowania majówki. Zorganizowana 1 maja impreza rozpoczęła się od mszy świętej w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu. Następnie motocykliści długim szpalerem przejechali ulicami Nową, Opawską (do ronda przy Tesco ), Drzymały, Podwale przez rondo Żołnierzy Niezłomnych i most na Zamek Piastowski w Raciborzu. Tam rozpoczął się festyn charytatywny połączony ze zbiórką krwi. Dochód z festynu zostanie przekazany na rzecz Hospicjum św. Józefa w Raciborzu.

To 22. edycja imprezy. Biorą w niej udział zarówno motocykliści z Raciborza i powiatu raciborskiego, jak i całego regionu, m.in. powiatów głubczyckiego, wodzisławskiego oraz rybnickiego.

Wydarzenie organizują: Grupa SRC Motocykle Racibórz, Powiat Raciborski, Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu, Studio Rzemiosł Cyfrowych oraz Zamek Piastowski w Raciborzu.