Poniedziałek, 1 czerwca 2020

imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany

RSS

Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach? Kupino.pl może ci pomóc!

27.04.2019 11:32 | 0 komentarzy | (s)

Każda osoba, które regularnie robi zakupy spożywcze może zauważyć, że ceny żywności oraz innych produktów codziennego użytku systematycznie drożeją.

Jak zaoszczędzić na codziennych zakupach? Kupino.pl może ci pomóc!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jest to sporym obciążeniem dla domowego budżetu wielu z nas. Nic więc dziwnego, że poszukujemy sposobów na to, jak oszczędzić jak najwięcej. Na szczęście, możliwości oszczędzania mamy obecnie naprawdę sporo. Co więcej, z pomocą przychodzi nam internet.

Gazetki reklamowe - istotna wiedza na temat aktualnych promocji

Jeśli chcemy zaoszczędzić na codziennych zakupach warto śledzić gazetki reklamowe sieci supermarketów. Znacząca większość z nich w każdym tygodniu oferuje znaczące promocje na dane produkty. Jeśli uda nam się sprawdzić gdzie w danym tygodniu kupimy taniej chemię, gdzie mięso a gdzie warzywa możemy zmniejszyć wydatki nawet o kilkanaście procent. Dla wielu osób oszczędności tego rzędu to spora ulga dla portfela i domowego budżetu.

Planowanie zakupów z gazetkami nie musi być męczące

Nie da się jednak ukryć, że cotygodniowe zbieranie papierowych gazetek leżących na stojakach w supermarketach nie jest najlepszym pomysłem. Większość z nas zwyczajnie nie ma czasu na to, żeby przejść po wszystkich sklepach, które mogą mieć coś atrakcyjnego do zaoferowania. Co tydzień markety takie jak Lidl czy Tesco prześcigają się bowiem w oferowaniu promocji. Co więcej, samodzielne przeglądanie gazetek w poszukiwaniu ofert oraz zapisywanie po co warto udać się w danym dniu jest zwyczajnie męczące. Czy oznacza to jednak, że musimy zrezygnować ze śledzenia promocji i tańszych zakupów? Na szczęście, niekoniecznie. Z pomocą przychodzi nam bowiem internet i nowoczesne serwisy, dzięki którym szybko sprawdzimy aktualne promocje.

Co warto wiedzieć o serwisie Kupino.pl

Jednym z serwisów, które warto regularnie odwiedzać jest Kupino.pl. To polska wersja serwisu, który zdobył w Czechach ogromną popularność i nauczył mieszkańców tego kraju oszczędzać na zakupach. Intuicyjny i przejrzysty serwis pozwala sprawdzić nam aktualne gazetki większości supermarketów oraz sieciowych sklepów. Co ważne, możemy sprawdzać gazetki poszczególnych sklepów takich jak Carefour. Możemy jednak również wyszukać konkretny produkt, który chcemy zakupić lub sprawdzić promocje na poszczególne kategorie produktów (np. AGD czy artykuły dziecięce). Dzięki temu korzystanie z serwisu Kupino.pl jest proste i szybkie a my możemy zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas.

Podsumowując, nie warto załamywać się wysokimi cenami podczas codziennych zakupów. Nowoczesne serwisy takie jak Kupino.pl mogą sprawić, że zakupy znów staną się dla nas prawdziwą przyjemnością a wydatki na codzienne sprawunki znacząco się zmniejszą. Co ważne, Kupino.pl to serwis, który pomaga klientom nie tylko w naszym kraju. Warto bowiem wiedzieć, że korzystają z niego konsumenci w wielu krajach europejskich między innymi w Niemczech (kupino.de), Francji (kupino.fr) czy we Włoszech (kupino.it).

Materiał zewnętrzny