Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Słowiańska moc zaklęta w fotografiach Marcina Rychłego [ZAPOWIEDŹ]

Już w sobotę na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć wykonanych przez Marcina Rychłego na rzecz promocji Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego.

Słowiańska moc zaklęta w fotografiach Marcina Rychłego [ZAPOWIEDŹ]
marzec
30 sobota

Wernisaż wystawy Marcina Rychłego

Zamek Piastowski w Raciborzu

Racibórz, Zamkowa 2
Start 30.03.2019 o godz. 15:00 wstęp wolny

Marcin Rychły to znakomity fotograf z Raciborza, który przy użyciu aparatu oraz komputera potrafi nasycić zdjęcia klimatem, który znamy z literatury czy filmu. Tak też wyglądają prace, które od ośmiu lat wykonuje dla organizatorów Raciborskiego Festiwalu Średniowiecznego.

- Jako przedsiębiorca działający w branży reklamowej wiedziałem jak do tego tematu podejść i na początku 2011 roku, na spotkaniu z ekipą festiwalu przedstawiłem moją propozycję – „zróbmy kampanię w hollywoodzkim stylu”. Tak też się stało i od tamtego czasu organizowałem wszystkie kampanie – zarówno pod względem zdjęciowym, jak i projektowym. Najciekawszą chyba sprawą przy sesjach było to, że nigdy nie zatrudnialiśmy profesjonalnych modeli ani modelek. To nasi lokalni festiwalowi odtwórcy grali „główne role” i to zawsze ich wizerunki promowały coroczne wydarzenia - mówi Marcin Rychły.

W tym roku Festiwal Średniowieczny zostanie zorganizowany w naszym mieście po raz dziesiąty. Z okazji jubileuszu M. Rychły postanowił zebrać wszystkie materiały promujące to wydarzenie i raz jeszcze pokazać je mieszkańcom naszego regionu. Wernisaż tej ciekawej wystawy odbędzie się 30 marca o godz. 15.00 na Zamku Piastowskim w Raciborzu.


Zobacz również:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].