Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Epidemia na Śląsku:

Porównywarka OC – 5 powodów, dla których warto z niej skorzystać

07.03.2019 13:00 | 22 komentarze | (s)

Wkupienie taniego ubezpieczenia samochodowego nigdy nie było tak proste! Wystarczy łatwa w obsłudze porównywarka OC on-line, aby natychmiast sprawdzić, który ubezpieczyciel może zaproponować nam najkorzystniejsze oferty. Oto 5 powodów, dla których warto korzystać z porównywarek OC!

Porównywarka OC – 5 powodów, dla których warto z niej skorzystać
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Porównywarki ubezpieczeń są dzisiaj używane bardzo często przez kierowców – to atrakcyjna alternatywa dla wizyty bezpośrednio w punkcie ubezpieczyciela lub też agenta ubezpieczeniowego, ponieważ najlepszą ofertę możemy znaleźć bez potrzeby wychodzenia z domu.

Łatwa w obsłudze porównywarka OC pozwala właścicielom samochodów na szybkie wyszukanie wielu ofert przez Internet. Na podstawie podawanych przez nią wyników można następnie wybrać najtańszą polisę OC (odpowiedzialności cywilnej).

Dlaczego powinniśmy korzystać z porównywarek OC? Oto 5 głównych powodów, dla których warto używać ich zawsze wtedy, gdy chcemy kupić tanie ubezpieczenie!

1. Cena

Przede wszystkim porównywarka pozwala użytkownikom na wyszukanie najkorzystniejszych cen polis ubezpieczeniowych OC, a także innych polis ubezpieczeniowych, na przykład na życie, turystycznych, domu i mieszkania.

Najczęściej jednak z porównywarek on-line korzystają właściciele samochodów, którzy są zobligowani do wykupienia polisy OC obowiązkowej dla każdego auta. Takie polisy znajdują się w ofertach różnych ubezpieczycieli, dlatego też ich ręczne porównanie byłoby bardzo trudne.

Poprzez wykorzystanie porównywarki OC można łatwo wyszukać najkorzystniejsze ceny polis – wystarczy podać wymagane informacje o sobie i swoim samochodzie, aby porównywarka wyszukała dla nas najtańszą polisę.

Zatem przystępna cena polis to najważniejsza zaleta porównywarek on-line – dzięki nim za ubezpieczenie OC oraz inne ubezpieczenia można zapłacić nawet o kilkaset złotych mniej!

2. Szeroki wybór

Porównywarki ubezpieczeniowe w jednym miejscu gromadzą oferty kilkunastu ubezpieczycieli działających na polskim rynku ubezpieczeniowym. Użytkownik, który korzysta z porównywarki, nie musi przeglądać każdej ich oferty po kolei, ponieważ może zrobić to na jednej stronie.

Wyniki porównania prezentowane są na czytelnej liście, dlatego możemy od razu dowiedzieć się z niej, która oferta będzie najbardziej korzystna.

Porównywarka ubezpieczeń może dzięki temu pomóc zainteresowanemu polisą klientowi w łatwym sprawdzeniu różnych ofert – to duża oszczędność czasu, a przy tym mniejsze ryzyko, że przegapimy ofertę, która będzie dla nas najkorzystniejsza.

3. Dostępność

Kolejną zaletą porównywarek ubezpieczeniowych jest ich dostępność. Aby skorzystać z porównywarki, wystarczy tylko podłączenie do Internetu – nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat!

Porównywarki są dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego można korzystać z nich non-stop, nawet wtedy, gdy biura ubezpieczycieli i agentów ubezpieczeniowych są obecnie zamknięte.

Co więcej, za pośrednictwem porównywarek można wybrać najlepszą ofertę oraz potem od razu ją wykupić – także w dni wolne od pracy. To zatem wybawienie dla osób, które w ostatnim momencie zorientowały się, że ich polisa ubezpieczeniowa zaraz przestanie być ważna, dlatego muszą kupić ją od razu.

4. Wygoda

Nie możemy również zapomnieć o wygodzie, z jaką wiąże się korzystanie z porównywarek ubezpieczeniowych on-line. Porównywarka jest narzędziem łatwym w obsłudze, które nie wymaga posiadania specjalnej wiedzy i umiejętności.

Po wejściu na stronę internetową porównywarki będzie ona kierowała nas przez kolejne etapy. Na początku wpisujemy do niej informacje o sobie oraz o samochodzie, aby następnie otrzymać wyliczenia dla różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Potem, jeśli zdecydujemy się na jakąś polisę, porównywarka może przekierować nas na stronę jej zakupu. Nie musimy zatem wychodzić z domu, aby zawrzeć umowę ubezpieczenia OC.

Aby wybranie odpowiedniego ubezpieczenia było jeszcze łatwiejsze, wiele porównywarek, w tym także porównywarka Porowneo.pl, pozwalają na kontakt telefoniczny wraz z doradcami.

5. Szybkość

Wyszukanie i wykupienie ubezpieczenia OC z wykorzystaniem porównywarki jest wyjątkowo szybkie – to najlepszy wybór dla osób lubiących oszczędzać swój czas!

Przede wszystkim nie musimy osobiście udawać się do punktu ubezpieczyciela albo agenta ubezpieczeniowego – dzięki temu oszczędzamy czas na dojazdach i staniu w kolejkach. Samo wypisanie formularza w porównywarce również jest bardzo szybkie – najczęściej cała procedura trwa około kilkunastu minut.

Zatem porównywarka OC on-line to doskonała propozycja dla każdego, kto chciałby oszczędzić swój czas na formalnościach związanych z wykupieniem obowiązkowej polisy OC.

Wybierz najlepszą polisę OC z Porowneo.pl!

Podsumowując, porównywarka ubezpieczeń to doskonały wybór dla każdego, kto chciałby szybko, wygodnie i łatwo wykupić polisę ubezpieczeniową bez przepłacania.

Gdy także chcesz wykupić tanią polisę OC, wybierz porównywarkę Porowneo.pl – razem z nią wyszukanie najlepszych ofert jest jeszcze prostsze. Porowneo.pl to przejrzysta porównywarka ubezpieczeniowa, która prezentuje sprawdzone oferty różnych ubezpieczycieli – sprawdź je już teraz i wykup najtańszą polisę on-line!

Materiał zewnętrzny