środa, 19 lutego 2020

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

PILNE:

Odkurzacz parowy Karcher – jak zastąpi tradycyjny odkurzacz?

18.02.2019 10:37 | 0 komentarzy | (s)

Innowacyjne rozwiązania w branży urządzeń czyszczących, które łączą w sobie nowoczesne technologie i naturalne prawa fizyki, pozwoliły marce Karcher wprowadzić na rynek skuteczny sprzęt, który sprawia, że sprzątanie domu staje się szybsze, łatwiejsze i znacznie przyjemniejsze. Zobacz, jak odkurzacze parowe Karcher zrewolucjonizują sprzątanie w Twoim mieszkaniu.

Odkurzacz parowy Karcher – jak zastąpi tradycyjny odkurzacz?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wykorzystanie pary w odkurzaniu

Gorąca para wodna skutecznie rozdrabnia i zmiękcza cząsteczki zabrudzeń. Dzięki wykorzystaniu tych właściwości, odkurzacz parowy Karcher pozwala na znacznie szybsze usunięcie brudu z powierzchni. Jak to działa? Gorąca para zmiękczy zabrudzenia wtarte w powierzchnię oraz spowoduje, że oderwą się one od niej. Następnie zostaną one wessane do urządzenia przez dużą siłę ssącą, którą charakteryzują się odkurzacze. Procesy te zachodzą jednocześnie, dlatego sprzątanie przy użyciu odkurzaczy parowych Karcher pozwala zaoszczędzić czas, gdyż nie ma konieczności dwukrotnego pokonywanie z urządzeniem tej samej powierzchni.

Odkurzacze parowe Karcher – co nimi wyczyścisz?

Uniwersalność i szerokie zastosowanie odkurzaczy parowych Karcher są naprawdę zaskakujące. W przeciwieństwie do tradycyjnych odkurzaczy usuniesz zabrudzenia nie tylko z podłóg. Doskonale sprawdzają się również przy czyszczeniu:

  • okien i luster,
  • paneli ściennych,
  • dywanów i tapicerek.

W związku z tym, że aplikacja pary i odsysanie zachodzą jednocześnie, bezpieczne jest również mycie czyszczenie podłóg drewnianych.

Poznaj zalety odkurzaczy parowych

Oprócz wielorakich możliwości zastosowania, odkurzacze parowe niosą ze sobą szereg innych korzyści. Do czyszczenie nie są używane żadne środki chemiczne. Dzięki temu zaoszczędzisz na kupowaniu chemii gospodarczej. Ponadto pozytywnie wpływa to również na środowisko naturalne. Na oszczędność pozwoli Ci również niewielka ilość wody, jaką zużywa urządzenie – nieporównywalnie mniejsza z ilością wody, jakiej używa się do tradycyjnego mycia podłóg, mebli czy okien. Regulowanie mocy urządzenia, również pozwala na oszczędności, ponieważ łatwiejsze zabrudzenia usuniesz bez konieczności używania pełnej mocy odkurzacza.

Odkurzacze parowe Karcher – idealne dla alergików

Filtracja w odkurzaczach parowych Karcher posiada kilka kolejnych stopni, których nie są w stanie pokonać nawet najmniejsze zanieczyszczenia powietrza. Kolejne przeszkody dla drobnych pyłów to:

  • filtr wodny,
  • filtr dużych zanieczyszczeń,
  • filtr piankowy,
  • filtr HEPA 12 – zatrzymuje zanieczyszczenia nawet wielkości 3 μm (trzech milionowych części metra).

Sprzątaj efektywnie

Ważną cechą odkurzaczy parowych Karcher jest fakt, że można używać ich do długotrwałej pracy bez robienia czasochłonnych przerw. Marka Karcher zadbała o to, by zbiorniki wodne w urządzeniach mogły być napełniane bez konieczności oczekiwania na ostygnięcie bojlera. Ponadto dostępne są wymienne ssawki i dysze, które z łatwością dopasujesz do rodzaju powierzchni oraz zabrudzeń. Urządzenia Karcher są również bezpieczne – posiadają zabezpieczenia, które uniemożliwiają przypadkowe uruchomienie je przez dzieci.

Odkurzacze parowe Karcher znajdziesz w sklepie internetowym https://www.asc-pro.pl.

Materiał zewnętrzny