Wtorek, 19 lutego 2019

imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

RSS

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca amica w prowansalskiej kuchni

07.12.2018 11:19 | 0 komentarzy | (s)

Aranżacja mieszkania to Twoje marzenie? Od zawsze marzyłaś o wykończeniu swojej kuchni i jadalni w stylu prowansalskim? Uwielbiasz słoneczne pomieszczenia i jasne barwy na ścianach? Chciałabyś zmienić swoje meble kuchenne na białe i kupić nowe AGD w białym kolorze? A zwieńczeniem wszystkiego mogą być ściany w kolorze pastelowego różu. Jeżeli wybrałaś już meble do swojej kuchni, to najwyższy czas zająć się szukaniem nowej lodówki, piekarnika i pochłaniacza. Wszystkie urządzenia możesz dopasować kolorystycznie do białych mebli kuchennych. Nie zapomnij o „pomocniku kuchennym” – nowoczesnej mikrofalówce, która szybko rozprawi się z zamrożonym mięsem i zimną herbatą.

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca amica w prowansalskiej kuchni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Funkcjonalność w kuchenkach mikrofalowych

Nowoczesność niejedno ma imię. Kuchenki mikrofalowe nie tylko rozmrażają potrawy i podgrzewają posiłek, ale też gotują na parze i grillują mięso. Najnowszym i niedawno wprowadzonym rozwiązaniem jest możliwość pieczenia ciasta w kuchence mikrofalowej. To doskonała opcja dla w przypadku niezapowiedzianej wizyty znajomych. W krótkim czasie możesz zrobić kilka babeczek w kuchence mikrofalowej i razem ze znajomymi cieszyć się smakiem. Nowoczesne funkcje pieczenia ciast znajdziesz w kuchenkach mikrofalowych firmy Amica. Wiele ciekawych propozycji cenowych znajdziesz na stronie: www.neo24.pl/duzeagd/kuchenkimikrofalowe.html?p=4.

Termoobie czy tylko w piekarniku?

Słysząc termoobieg, myśli skierowane są w stronę piekarnika elektrycznego. W nim możesz ustawić termoobieg i piec ciasto, czy mięso z odpowiednim nawiewem powietrza. Obecnie, termoobieg przestał być domeną piekarników. Takie rozwiązania możesz znaleźć w większości mikrofalówek. Dzięki dodatkowemu wentylatorowi, który został zamontowany na tylnej ścianie mikrofalówki, wszystkie potrawy będą podgrzewały się równomiernie. Atutem kuchenki mikrofalowej jest możliwość suszenia owoców czy grzybów w temperaturze poniżej 80°C i będzie to równie efektywne, co suszenie w piekarniku. Dwa urządzenia w domu, które posiadają tą samą funkcje, umożliwiają Ci korzystanie z obu jednocześnie.

Kombi – nie tylko w samochodzie

Kuchenka mikrofalowa, która posiada funkcję kombi nie jest duża, jakby mogło się początkowo wydawać. Ta funkcjonalność odpowiada za połączenie pracy mikrofali i grilla. Potrawa dzięki tej funkcji może być jednocześnie równomiernie podgrzewana i pieczona z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za gotowanym mięsem a smażenie na patelni nie jest ich ulubioną czynnością.

Styl kuchenki mikrofalowej

Na rynku jest wiele modeli, które będą pasowały jednocześnie do kuchni prowansalskiej i modernistycznej. Jak wiadomo, sercem mieszkania jest kuchnia. To w niej odbywają się spotkania ze znajomymi, nawet jeżeli pokój dzienny jest zaraz obok. W tym miejscu zaczyna się życie w każdym domu, roznoszą się zapachy ciast i świeżo wyciśniętych soków. Kuchnia to miejsce, w którym zbierają się domownicy. Żeby zrobić swoją kuchnie jeszcze bardziej dopasowaną do swoich potrzeb, możesz pokusić się o wolnostojący sprzęt AGD w kolorze pastelowym. Wielu producentów proponuje miętowe, różowe czy żółte kuchenki mikrofalowe. Wraz z zakupem takiej kuchenki, wprowadzisz kolorowe tchnienie w swojej kuchni i z pewnością zwrócisz na nią uwagę wszystkich gości.

Materiał zewnętrzny