Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Rozdajemy bilety na Męskie Granie w Żywcu [ROZSTRZYGNIĘCIE]

20.08.2018 21:31 | 0 komentarzy | (q)

Chciałeś wybrać się na Męskie Granie, ale nie zdążyłeś kupić biletów? Portal Nowiny.pl przychodzi z pomocą. Mamy do rozdania cztery pojedyncze zaproszenia na koncert w Żywcu, odbędzie się on w najbliższą sobotę 25 sierpnia. Sponsorem biletów jest marka Żywiec.

Rozdajemy bilety na Męskie Granie w Żywcu [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trasa Męskiego Grania odwiedziła już sześć miast, w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni koncert. Jest to niebywała okazja do spotkania się z najlepszymi polskimi muzykami. W finale w Żywcu na scenie głównej wystąpią: DARIA ZAWIAŁOW, EABS, ILLUSION, Krzysztof Zalewski, NOSOWSKA, ØNA, PINK FREUD 20 LAT. Na koniec zagra MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA w składzie Kortez, Podsiadło, Zalewski, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Artyści na scenie interpretują nie tylko jedne z najważniejszych utworów w historii polskiej muzyki, ale także te, które powstały całkiem niedawno, a mimo to już stały się ważną inspiracją. Męskie Granie Orkiestra każdorazowo wykonuje również singiel „Początek” promujący tegoroczną trasę.


Do rozdania mamy cztery pojedyncze zaproszenia na koncert w Żywcu (25.08), otrzyma je czterech szczęśliwców. Co należy zrobić?

Wystarczy skomentować post na fanpage'u portalu Nowiny.pl na Facebooku mówiący o tej zabawie. W komentarzu należy zaznaczyć dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać jedno z zaproszeń. Wygrają opinie, które zbiorą największą liczbę „lajków”. Nagrodę otrzymają cztery osoby (post znajduje się TUTAJ).

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 24 sierpnia, do godz. 12:00:00. Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe opisane w regulaminie. Po zakończeniu konkursu wyniki podane zostaną w portalu Nowiny.pl, skontaktujemy się ze zwycięzcami również w wiadomości prywatnej na Facebooku, prosimy więc o baczne sprawdzanie folderu „inne”.

Pamiętajcie! Komentarz należy dodać pod postem na Facebooku portalu Nowiny.pl, a nie w portalu Nowiny.pl. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie osoba, która ukończyła 18. rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Wzięcie udziału w konkursie oznacza, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności dostępną TUTAJ oraz regulaminem, który znajduje się TU.


Gratulujemy wygranym:

  • Sylwia Nadolna - 218
  • Lidia Gesse - 118
  • Marek Magot - 100
  • Mariusz Sobczak - 99