Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Operatorzy sieci komórkowych w Polsce - z czyjej oferty warto skorzystać?

08.03.2018 16:05 | 8 komentarzy | (s)

Oferty na abonament telefoniczny z każdym rokiem tanieją. Najniższe ceny operatorzy oferują jednak nie pod marką główną tylko pod niskobudżetowymi brandami. Który operator komórkowy jest najtańszy i najlepszy? Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. Nielimitowanych rozmów do każdej sieci czy dużego pakietu Internetu? Czy może po prostu ułatwienia w korzystaniu?

Operatorzy sieci komórkowych w Polsce - z czyjej oferty warto skorzystać?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jaka sieć komórkowa jest najlepsza?

Niestety jest to pytanie bez jednoznacznej odpowiedzi. Większość ofert jest dosyć do siebie podobna. Wprowadzenie taryf no-limit sprawia, że różnice oferty telefonii na kartę i abonament zacierają się, dlatego też operatorzy sieci komórkowych w Polsce próbują wyrównywać różnymi, kuszącymi dodatkami (np. streamingiem filmów) mniej lub bardziej potrzebnymi. Zapominają niestety o tym, że w tych czasach ludzie najbardziej pragną… prostych i szybkich rozwiązań, nie wymagających zbyt dużo czasu i wysiłku.

Folx - wirtualny operator komórkowy

Na szczęście zauważono w końcu te potrzeby i stworzono sieć komórkową, dostosowaną do naszych czasów - Folx. Jest to operator, który oferuje dostęp do usług telefonii komórkowej na zasadzie subskrypcji, którą „włączasz i wyłączasz, kiedy chcesz”. Taki system ma uniezależnić nas od jakichkolwiek zobowiązań, przekraczających nasze oczekiwania.

Na czym polega subskrypcja?

Nie wiesz co oznacza termin “subskrypcja”? Wiesz doskonale! Netflix, Spotify, Showmax, PlayStation Plus, Photoshop… jeśli korzystasz lub korzystałeś z ich ofert to właśnie miałeś do czynienia z subskrypcją. Jest to rodzaj ofert przedpłaconych, czyli wykupieniu z góry dostępu do różnego rodzaju treści (muzyki, filmów, książek) bazujące na wykorzystaniu technologii strumieniowania. Opłata pobierana jest z góry z naszego konta z podpiętą kartą płatniczą, a z subskrypcji tej możemy w każdej chwili zrezygnować. Znany już od pewnego czasu mechanizm subskrypcji został przełożony na rynek operatorów komórkowych… i pojawił się Folx - innowacyjna i niedługo, jak niektórzy prognozują, najlepsza sieć komórkowa w Polsce. To, co odróżnia ją od pozostałych, znanych nam sieci, to fakt, że jest to pierwsza sieć działająca w aplikacji. Wystarczy ją pobrać z AppStore lub Google Play i cieszyć się wygodą tego rozwiązania!

Folx - wszystko, czego potrzebujesz w jednej aplikacji w Twoim smartphonie

Każdy krok i każdy ruch, który chcemy zrobić wykonujemy w aplikacji mobilnej - przenosimy obecny numer lub wybieramy nowy (a mamy możliwość wybrania naprawdę prostego i łatwego do zapamiętania), zamawiamy kartę, rozwiązujemy ewentualne problemy (nigdy więcej irytującego, długiego dodzwaniania się do biura obsługi klienta!) i korzystamy z Folx. Umowa z nowym operatorem jest bezterminowa – można zrezygnować z jego usług w każdej chwili bez żadnych konsekwencji. Czyli w końcu dostajemy to, na co tak długo czekaliśmy - prostotę, szybkość bez uszczerbku na naszych portfelach. Jest to świetna alternatywa dla abonamentu telefonicznego.

Tanio, jeszcze taniej… a najlepiej za darmo!

Miesięczna opłata za nielimitowane rozmowy i wiadomości (również w UE) oraz 20 GB transferu danych to 29,99 zł. Masz możliwość korzystania z Folx... za darmo! Jak to jest możliwe? Wystarczy, że zaprosisz swojego znajomego do operatora i otrzymasz bezpłatnie miesiąc korzystania z Folx. Na darmowych rachunkach skorzysta zarówno osoba zaproszona, jak i zapraszająca. Folx - pierwsza sieć komórkowa w Polsce, działająca w aplikacji na zasadzie subskrypcji, umożliwia również uzyskanie 3 miesięcy darmowej subskrypcji – wystarczy wpisać odpowiedni kod aktywacyjny w aplikacji na telefonie.

Materiał zewnętrzny