Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborzanka Natalia Popis w finale Miss Intercontinental

Natalia Popis będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Intercontinental 2017.

Raciborzanka Natalia Popis w finale Miss Intercontinental

Finalistka Miss Polonia 2016, Natalia Popis z Raciborza, będzie reprezentować Polskę 24 stycznia w finale konkursu Miss Intercontinental 2017. Uroczysta gala odbędzie się w egipskiej Hurghadzie. - Trzymajcie za mnie kciuki - napisała na swoim facebooku raciborzanka.

Natalia Popis od ośmiu lat pracuje jako modelka. W tym czasie brała udział w sesjach zdjęciowych i pokazach w Londynie, Mediolanie, Nowym Yorku, a także w Chinach, Indonezji oraz Malezji. Modeling jest dla niej wielką przygodą, ale też okazją do poznawania języków, kultur i odkrywania samej siebie.

Konkurs Miss Intercontinental organizowany jest od 1971 roku. Początkowo wydarzenie miało charakter atrakcji turystycznej, promującej Arubę (terytorium zależne od Holandii, położone nieopodal północnego wybrzeża Ameryki Południowej). Z czasem konkurs zyskiwał na prestiżu. Organizowano go również w innych częściach świata.

fot. Miss Intercontinental/Facebook

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].