Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Plaża Miejska nad Odrą otwarta [ZDJĘCIA]

24.06.2017 22:14 | 0 komentarzy | (q)

Bębniarze z Opawy, mażoretki, Pchła Szachrajka czy przeboje lat 70., to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały dziś na Bulwarach Nadodrzańskich, gdzie odbyło się otwarcie Plaży Miejskiej.

Plaża Miejska nad Odrą otwarta [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Oficjalne otwarcie plaży miejskiej odbyło się w iście gorącej atmosferze. Mimo żaru lejącego się z nieba, występ bębniarzy BORIS z Opavy jeszcze bardziej rozgrzał publiczność. Po afrykańskich i brazylijskich brzmieniach instrumentów perkusyjnych, na scenie zaprezentowała się była wokalistka zespołu PERSPEKTYWA - Mirela Kulik w repertuarze m.in. Kasi Klich, Ewy Bem, Mietka Szcześniaka czy Grażyny Łobaszewskiej. Następnie wystąpiły Mażoretki z zespołu Tęcza.

O godz. 16.30 Pchła Szachrajka zaprosiła najmłodszych do wspólnej zabawy. W rolę Karalucha wcielił się Mateusz Gola a w rolę Pchły - Aleksandra Tabor. Wisienką na torcie był koncert zespołu FROM STAGE Zbigniewa Forysia. Zespół zagrał największe przeboje lat 60. i 70. z repertuaru znanych rockowych zespołów, m.in. THE ROLLING STONES, CREEDENCE CLEARWATHER, REVIVAL oraz przeboje zespołu LOMBARD. Rockowe brzmienia poderwały do tańca nie tylko najmłodszych.

Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci, były: trampolina, mikroiluzja prezentowana przez Adama Sochę, malowanie twarzy przez Ewę Lenard oraz raciborska maskotka - Raciborek, która rozdawała cukierki.