środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Epidemia koronawirusa:

Nowy gabinet medycyny estetycznej w Raciborzu. Zobacz zdjęcia z otwarcia

12.05.2017 09:26 | 0 komentarzy | ż

W minionym tygodniu przy ul. Bema 5 w Raciborzu otwarto gabinet medycyny estetycznej. To pierwszy obiekt w naszym mieście, w którym będzie świadczył usługi tego typu w sposób kompleksowy.

Nowy gabinet medycyny estetycznej w Raciborzu. Zobacz zdjęcia z otwarcia
Prezes spółki Artimex Adam Cybulski otworzył w Raciborzu nowoczesny gabinet medycyny estetycznej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Do tej pory zajmowałem się typową służbą zdrowia, ale rok temu otrzymałem małą podpowiedź i w efkecie rozszerzyliśmy działalność o kosmetologię, dermatologię estetyczną, laseroterapię oraz podologię - mówi Adam Cybulski, prezes spółki AC Artimex Sp. z o.o., która zainwestowała w gabinet medycyny estetycznej.

Utrzymane w beżowych tonacjach gabinety są najeżone specjalistycznymi urządzeniami. - To najnowocześniejsze rozwiązania światowego formatu. Czegoś takiego nie ma winnych miastach tego regionu - mówi o zainstalowanym przy ul. Bema sprzęcie Paweł Szydłowski z firmy ITP S.A., dystryburtor urządzeń firmy Alma Lasers. - Faktycznie, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony w sprzęt światowej klasy. Mówię o laserach izraelskiej firmy Alma Lasers. Polecamy szeroki zakres usługi w tym zakresie. Mamy również inne zabiegi - z kosmetologii, podologii, upiększające, relaksujące ciało i tym podobne - dodaje A. Cybulski.

Urządzenia, o których mowa służą m.in. do redukcji zmian naczyniowych oraz przebarwień, walki z grzybicą paznokci, leczenia blizn, przebudowy i korekt skóry w okolicach oczu. - Wszystko to bez skalpela, bez zakładania szwów. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii pacjent może na drugi - trzeci dzień po zabiegu normalnie funkcjonować. Tu nie ma mowy o niepożądanych efektach - zapewniają specjaliści z firmy ITP.