środa, 20 czerwca 2018

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Zadbana i piękna przywitaj wiosnę

19.04.2017 15:49 | 0 komentarzy | MK

Wiosna to czas, gdy szczególną uwagę warto poświęcić na zadbanie o swoje ciało i urodę. Po zimie zdejmujemy grube ubrania i chcemy prezentować się jak najbardziej atrakcyjnie. Powoli zaczynamy myśleć o zbliżającym się sezonie bikini. To doskonały czas, by zaplanować zabiegi w salonie kosmetycznym.

Zadbana i piękna przywitaj wiosnę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego warto zaplanować zabiegi w salonie kosmetycznym?

W dzisiejszych czasach regularne wykonywanie pewnych zabiegów w salonie kosmetycznym nie jest już odbierane jako luksus czy fanaberia - coraz częściej traktuje się je po prostu jako estetyczny wymóg. Kobieta, która nie ma dokładnie wydepilowanych nóg czy perfekcyjnie wykonanego manicure'u postrzegana bywa po prostu jako zaniedbana.

Możemy oczywiście buntować się przeciwko takiemu sposobowi myślenia czy uważać go za płytki, ale niestety - jak Cię widzą, tak Cię piszą. Takie kwestie mogą mieć ogromny wpływ nie tylko na nasze relacje towarzyskie i postrzeganie przez płeć przeciwną, ale i na wizerunek zawodowy. Kobieta po wizycie w salonie kosmetycznym może być podświadomie odbierana jako bardziej profesjonalna i elegancka.

Każda kobieta lubi być postrzegana jako piękna i atrakcyjna. Czasem naprawdę niewiele trzeba, by wydobyć drzemiące w nas piękno i seksapil. Podczas wizyty w salonie doświadczona kosmetyczka doradzi, jakie są najbardziej odpowiednie dla nas zabiegi, dzięki którym poczujemy się naprawdę kobieco, zrelaksujemy i odprężymy. Nawet jeśli mamy bardzo ograniczony czas i budżet, warto zdecydować się od czasu do czasu jeden czy dwa podstawowe zabiegi. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na oczyszczanie twarzy, manicure, pedicure hybrydowy czy na masaż zyskujemy chwilę tylko dla siebie i dla swojej urody.

Jakie zabiegi warto wybrać w salonie kosmetycznym?

Każda kobieta ma nieco inny typ cery - w związku z tym dla każdej z nas będą odpowiednie nieco inne zabiegi. To, co będzie najlepsze dla kobiety z cerą suchą, zupełnie nie sprawdzi się w przypadku kogoś z cerą tłustą lub mieszaną. Z tego powodu na początku bardzo ważny jest przeprowadzony wywiad, dzięki któremu kosmetyczka dobierze odpowiednie dla nas zabiegi.

Z pewnością przed latem warto pomyśleć o depilacji. Aby móc spokojnie chodzić w krótkich sukienkach dobrym rozwiązaniem będzie depilacja laserowa. Depilacja laserowa, to zabieg, który raz wykonany, pozwala na pozbycie się włosków z wybranych części ciała (nogi, pachy, okolice bikini) nawet na trzy-cztery miesiące. To duża oszczędność czasu - w tym czasie możesz zapomnieć o uciążliwej i męczącej depilacji przy pomocy zwykłych maszynek.

Warto również zatroszczyć się o wygląd paznokci. W obecnym sezonie największym hitem jest manicure hybrydowy. To rewolucyjna metoda, która łączy w sobie zalety zwykłego lakieru i żelu. Paznokcie pokrywa się specjalnym lakierem, a następnie utwardza przy pomocy lampy UV. Wykonany w ten sposób manicure nie tylko pięknie się prezentuje, ale i jest niezwykle trwały.

Konsultacja: Salony Margaret - Poznań

Materiał zewnętrzny