Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Masz talent? Weź udział w Raciborskiej Giełdzie Talentów

Zostało już tylko 7 dni na rejestrację w II Raciborskiej Giełdzie Talentów.

Masz talent? Weź udział w Raciborskiej Giełdzie Talentów

Młodzieżowa Rada Miasta Racibórz we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury kolejny raz zaprasza do udziału w konkursie talentów dla wszystkich osób w wieku od 7 do 19 lat, które uczą się lub mieszkają na terenie powiatu raciborskiego.

- Masz talent i chcesz go pokazać? Może chcesz po prostu dobrze się bawić? Możesz wystąpić sam lub w zespole (nie może on jednak liczyć więcej niż 5 osób). Pierwszym krokiem będzie rejestracja na stronie www.raciborskagt.pl – zostało na nią już tylko 7 dni! Tam znajdziesz też wszystkie najpotrzebniejsze informacje - informują organizatorzy.

Eliminacje odbędą się 26 kwietnia o godz. 10.00 w Raciborskim Centrum Kultury przy Chopina 21 w Raciborzu. Finał zaplanowano na 6 maja (początek o godz. 17.00).

Do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 miejsce – całodniowy pobyt w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze,
  • 2 miejsce – 200 zł bon do portalu LockMe.pl,
  • 3 miejsce – profesjonalna sesja fotograficzna.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].