Poniedziałek, 6 kwietnia 2020

imieniny: Izoldy, Celestyny, Ady

RSS

PILNE

Skórzany portfel – pomysł na męski prezent

20.03.2017 09:00 | 3 komentarze | (s)

Dobry pomysł na prezent dla mężczyzny jest zawsze w cenie. Tak samo jak elegancja, dlatego luksusowy portfel to odpowiedni wybór, gdy potrzebny jest podarunek dla pana.

Skórzany portfel – pomysł na męski prezent
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Portfel to prezent bardzo uniwersalny. Można nim obdarować osobę bardzo bliską, jak małżonek, bliski przyjaciel czy syn. Ale to także odpowiedni upominek dla współpracownika, partnera biznesowego czy nawet przełożonego. Elegancki portfel ze skóry to wiadomość, że dbamy o drugą osobę oraz sposób, by pozytywnie wpłynąć na jej styl.

Jaki portfel wybrać

Najbardziej eleganckie i pożądane są portfele ze skóry. Takie akcesoria nigdy nie starzeją się ani nie wychodzą z mody. Co więcej, nie niszczą zbyt szybko. Oczywiście, istotny jest także sposób produkcji portfela. Portfele męskie skórzane Vip-Collection oraz z kolekcji Luxury Leather wykonywane są wyłącznie ze skóry licowej. Jest to skóra najlepszej jakości i najbardziej trwała, uważana za najcenniejszą. Co więcej, portfele z tej kolekcji wytwarzane są w jednej z 10 najlepszych garbarni na świecie: w garbarni Santa Croce w sercu Toskanii. Naturalne metody garbowania w połączeniu z użyciem komponentów kwiatowych sprawiają, że wytwarzane tutaj akcesoria pięknie pachną oraz są odpowiednie dla alergików. W czasach, gdy coraz więcej osób zmaga się z alergiami, jest to cecha bardzo pożądana.

Portfel męski jest przedmiotem bardzo osobistym, dlatego powinien odzwierciedlać gusta obdarowywanego. Jeżeli nie jesteś pewien jaki kolor wybrać: czarny czy brązowy, zastanów się, jakie buty najczęściej nosi mężczyzna, któremu chcesz portfel podarować. Dzięki temu nie tylko poznasz jego gust, ale również dobierzesz portfel bardziej pasujący do jego garderoby. Kolejnym istotnym akcentem jest obecność dodatków. Zawsze najbezpieczniej jest kupić bardzo prosty i uniwersalny portfel, ozdobiony jedynie niewielkim logo firmy lub inną delikatną wstawką, np. srebrnym paskiem przy zapięciu.

Ostatnim czynnikiem jest wielkość portfela – te męskie często są większe niż ich damskie wersje. W dużym portfelu znajdzie się kilkanaście przegród na karty kredytowe i inne, co z pewnością przyda się osobom, które korzystają z wielu kart (nie tylko kredytowych, ale również np. członkowskich). Kieszenie mogą zaś przydać się do przechowywania wizytówek, dlatego dla biznesmena taki duży portfel może okazać się bardziej użyteczny. Portfele średniej wielkości zazwyczaj zbudowane są tak samo lub bardzo podobnie jak duże męskie portfele, jednak liczba ich przegródek i kieszeni jest mniejsza, oczywiście zajmują też mniej miejsca. Dzięki temu są bardziej wygodne i nie obciążają niepotrzebnie kieszeni spodni czy marynarki. Bardzo pożądane jest, jeśli portfel męski może pomieścić w sobie także dowód rejestracyjny samochodu.

Markowe portfele męskie Vip Collection

Wysokiej jakości portfel męski skórzany to prezent na wiele lat – te dostępne na stronie oficjalnej producenta Vip-Collection.pl posiadają dwuletnią gwarancję. Pakowane są przed wysyłką w eleganckie opakowania, które nie tylko zabezpieczają portfel w trakcie transportu, ale również pozwalają pięknie opakować prezent.

Materiał zewnętrzny