Poniedziałek, 27 stycznia 2020

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne w kopalni Ignacy

30.04.2016 12:43 | 0 komentarzy | (q)

Zabytkowa kopalnia Ignacy w Rybniku urzeka i inspiruje! To tutaj odbędą się jedyne na Śląsku w pełni alternatywne targi ślubne, mające na celu wypromowanie niszowych marek z branży ślubnej.

Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne w kopalni Ignacy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
maj
7 sobota

Silesia Wedding Day - alternatywne targi ślubne

Start 07.05.2016 o godz. 12:00 cena biletu: 5 zł

Zaproszenia na targi wysłaliśmy do firm, które proponują swoje usługi na wysokim poziomie jakościowym i estetycznym oraz idealnie wpisują się w alternatywny klimat naszego wydarzenia. Zachęcamy również do samodzielnych zgłoszeń - więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: www.silesiaweddingday.pl w zakładce Informacje dla wystawców - mamy jeszcze kilka miejsc. :)

Dlaczego warto nas odwiedzić? Ponieważ nie są to typowe targi ślubne! Planujemy wydzielić kilka miejsc, w tym strefę relaksu, w której możecie usiąść, napić się pysznej kawy, zjeść coś dobrego, porozmawiać i po prostu miło spędzić czas. Chcemy zaplanować dla Was interesujące prelekcje dotyczące planowania swojego ślubu w plenerze czy zarządzania swoim ślubnym budżetem prowadzone przez konsultantów ślubnych. Marzą nam się również warsztaty dla Was, na których nauczycie się tworzyć m.in. piękne wianki. Będzie też możliwość wykonania makijażu ślubnego.

Poniżej możecie zobaczyć kilka naszych ulubionych zdjęć z sesji reklamowej, którą wykonaliśmy w celu promowania naszych alternatywnych targów. Dzięki zaangażowaniu mnóstwa osób mogliśmy stworzyć coś naprawdę ciekawego. Industrialne wnętrza kopalni Ignacy na pierwszy rzut oka przerażają, jednak gdy cała ekipa ludzi zaczęła w nich swoją pracę - nawet 5 stopniowa temperatura i kapiące na głowy krople deszczu z przeciekającego dachu nie zniechęciły nas do tego cudownego miejsca. Mamy nadzieję, że nasza praca pokaże przyszłym Parom Młodym, że można podążać za swoim głosem serca i sprawić by zarówno ślub, jak i wesele było takie - o jakim marzą. Nie koniecznie pełne nadęcia i drogocennych świecidełek. Jeśli bliżej im do prostoty, naturalności i niecodziennych rozwiań - będziemy uśmiechać się od ucha do ucha, bo to wszystko znajdziecie u naszych wystawców.

Gorąco zapraszamy!
Kasia i Monika,
Dziewczyny od ślubów