Sobota, 18 stycznia 2020

imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

RSS

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Katowicach

20.09.2015 20:04 | 1 komentarz | (q)

Tysiące ludzi, niesamowite emocje, wyjątkowy spektakl – tam można krótko scharakteryzować to co działo się w sobotnią noc na terenie lotniska Muchowiec w Katowicach.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Katowicach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas drugiej edycji Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych w niebo poszybowało 6000 szt. ładunków wybuchowych. Swoje show zaprezentowały grupy z Włoch, Polski i Słowacji.

W przerwach pomiędzy pokazami można było podziwiać „FMX Fire Show” - niesamowity  skoki, ewolucje i salta wykonane na motocyklach. Swoje umiejętności zaprezentowała również „Grupa Mamadoo” w Tetarze Ognia. Na scenie głównej pojawiła się natomiast Kasia Szubert i zespół RED LIPS.

Takiej imprezy można pozazdrościć stolicy naszego regionu. Po ilości ludzi, zakorkowanej drodze dojazdowej i pełnych parkingach w całej okolicy można było wywnioskować, iż nie tylko mieszkańcy samych Katowic uczestniczyli w tym spektakularnym show.

Zawiodła nieco pogoda, konkretnie brak wiatru - każdy kolejny pokaz odbywał się w coraz bardziej zadymionej atmosferze co znacznie ograniczało wizualny odbiór tej niezapomnianej nocy w Katowicach.

Maciej Kanik | nowiny.pl